Сьогодні, 20 вересня 2017р.,  правління Громадської організації «Майдан Січеслав-Дніпро» Романенко Віктор та Коміссар Вероніка на запрошення педадогічного колективу середньої загальноосвітньої школи №103  відвідали захід присвячений Міжнародному Дню миру, який відзначається щорічно 21 вересня.

Голова ГО «Майдан – Січеслав — Дніпро» Романенко Віктор Михайлович  у своєму виступі закцентував увагу школярів на тяжкий та тернистий шлях здобуття своєї незалежності нашою державою, розповів на життєвих, зрозумілих для школярів прикладах, необхідність збереження миру та добросусідства між державами. Він зазначив, що ні для кого не буде секретом те, що кожна людина прагне добробуту та мирного життя у своїй країні і саме встановлений Організацією Об’єднаних Націй день, коли заборонені будь-які військові дії, коли всі зусилля світу мають бути спрямовані на збереження та підтримання миру, сприяє задоволенню цих життєвонеобхідних  потреб населення планети Земля.

Член правління організації Вероніка Коміссар у своєму виступі подякувала педадогічному колективу за запрошення та можливість виступу перед школярами — майбутнім нашої держави. Вероніка звернулась до дітей з єдиним проханням — бути гідними громадянами своєї держави.

Школярі отримали у подарунок стрічки «Гордість нації», які є спільним проектом громадськості Дніпропетровщини та Дніпропетровської обласної державної адміністрації.

Більше Фото:

 

 

Прес-служба ГО «Майдан Січеслав-Дніпро»

 

Добавить комментарий