38633647_243024699659718_1449358790167101440_nЗдійснюючи чергову перевірку роботи пункту ГВК, що розташований вздовж а/д М-04 (Криничанський пост поліції), члени громадської комісії стали свідками діалогу між водієм вантажівки (однієї з колони з 4х вантажівок, які за 1 км. до пункту ГВК очікували свого «провідника» для проїзду повз ваговий контроль) та інспектором Укртрансбезпеки Василевським Олегом. Останній з`ясовував у водія – чому вони вирішили їхати колоною саме сьогодні, а не вчора (ред. – коли комісія не була присутня на пункті ГВК).

Побачивши, що активісти здійснюють відеозйомку (до речі, про яку пана Василевського було повідомлено щойно він приїхав на роботу) інспектор рознервувався і почав тікати від відеокамери.

Який можна зробити висновок? – а самий простий, що не є.
4 вантажівки їхавши колоною мали проїхати повз пункт ГВК під наглядом свого «провідника», а ніяк не проходити ваговий контроль під час якого з`ясувалось, що інформація по навантаженню, яка вказана у документації не співпадає з показниками, які було отримано в результаті вагового контролю, а громадськість, в свою чергу, завадила інспекторам «спрацювати у зручному режимі» та змусила їх виконувати свої прямі обов`язки із проведення вагового котролю, що, як ви можете пересвідчитись на відео, зовсім не сподобалось інспектору О. Василевському.

Відео:  https://youtu.be/aMQkBd1wNVs

Далі буде.

Прес-служба ГО «Майдан Січеслав-Дніпро»