Нарешті! До числа організацій, які в результаті рейтингового голосування по формуванню складу громадської ради при Дніпропетровській облдержадміністрації набрали найбільшу кількість голосів  цього разу таки не потрапили люди із сумнівною репутацією. І – почалося…

Round table Discussion

Як відомо, раз в два роки з 90 претендентів на місця в раді відбирають лише 35. Зазначаємо, що на цей раз в рамках відбору працювала дійсно нова команда активістів, які прагнуть позитивних змін в суспільстві, серед яких достатньо висококваліфікованих юристів. Саме завдяки спільній та злагодженій роботі до ради пройшли зовсім нові люди, які до цього не були помічені у «схемах» та «шкурняках», а ті, хто цікавиться лише своїми комерційними справами не змогли набрати і двадцяти голосів підтримки серед 71 уповноваженого представника ІГС. І, безумовно, зовсім оновлений склад не всім прийшовся по духу.

Гадаєте, ті, хто програв, тепер нервово курять в сторонці або щиро радіють за перемогу колег-громадських діячів? Як би не так! Адже їх фірми втратять підживлення від комерсантів, яких вони від імені своїх «контор» успішно доїли. Хтось не зможе безкарно нарізати (читай: продавати) землю, набиваючи кишені народними грошима.

Тому вони й підняли бучу, в тому числі у соцмережах та  місцевих ЗМІ, з гаслами щодо утиску демократії. Причому кричати про «несправедливість» почали, коли зрозуміли: з точки зору букви закону все відбулось у відповідності до прописаних норм права на всі сто відсотків. Ну, не можна ж, справді, в такий представницький орган при облдержадміністрації вводити людей, біографія яких дозволяє хіба що безперешкодно потрапити до в’язниці.

Тим часом, шановні панове, вам ніхто не забороняє вносити свої адекватні пропозиції і брати участь в роботі ради через своїх колег і друзів, які туди пройшли. Колишній кримінальник цілком може мати у своєму розпорядженні гарну ідеєю – хто сперечається? Висловіть свою думку, якщо вона  дійсно є у ваших головах, а громадська рада розгляне. Тільки не вздумайте закладати в ваші проекти комерційний інтерес – на раз обчислять, досвід є, та й ваші обличчя відомі – на пальцях полічити: «подвигів» у вас вистачає, і ваші ліві доходи і земельні ділянки всім добре відомі.

До речі, хотілося б нагадати тим, хто залишився за бортом, що справжня демократія – це, перш за все, толерантне ставлення до інших, до чужої думки. А то у вас, за звичкою, існує тільки ваша думка – воно ж єдина і вірна. Хоч кусайте лікті, але так не буває. І не буде! Не до такої мети ми йдемо впродовж всієї історії України.

Звичайно, назвати «високим званням» шпигуна тих, хто програв не можна – для цього їм треба було б хоча б розвідшколу пройти. Але серед вас, дорогі ви наші (у всіх сенсах), є чимало мразюк та вампірів, які звикли харчуватися кров’ю нації. Тих, хто звик працювати використовуючи будь-які методи для дестабілізації і без того розхитаної ситуації в місті, області та країні в цілому.

Ми знаємо, що ви в цьому зацікавлені. Так що легше на поворотах, щоб не занесло на узбіччя. А краще займіться чищенням ваших рядів. Доведіть хорошими справами, що ви гідні брати участь у громадському та політичному житті нашого краю. А там – подивимося.

Прес-служба ГО «Майдан Січеслав-Дніпро»