Нещодавно в мережі з’явилась стаття, щодо ситуації, яка склалась в місті Марганець Дніпропетровської області, матеріал у стилі «все пропало, ми всі помремо і так далі», може б наші активісти і не надали особливого значення цій статті, але там йшла мова про неякісний ремонт дороги, що не могло не зацікавити членів громадської комісії з перевірки якості ремонту доріг в області.

37772645_1072758526226457_7101827903968509952_nІ ми вирішили перевірити, що ж відбувається в місті Марганець насправді і чому з’являються подібні, відверто кажучи не дуже обґрунтовані, скарги.

Користуючись інформацією з відкритих джерел та маючи дружні відносини з деякими активістами-марганчанинами нам вдалось частково розібратись у ситуації. Зазначимо на перед, що лише цією інформацією ми не обмежимося і щоб, так би мовити, докопатись до істини, ми виїдемо з комісією до Марганцю і перевіримо вже особисто, як то кажуть «довіряй, але перевіряй», проте зараз не про це.

Зараз про те, що як ми і очікували, виявилось все з точністю до навпаки.

Почнемо з річки Томаківка. Вона розчищена і їй нічого не загрожує. Правда, до тієї її ділянки, поки не починається забруднений і, як з’ясувалося, незаконний промисловий стік від місцевого підприємства, що належить одному з одіозних українських олігархів. Останній, до речі, разом зі своїми юристами вкрай любить об’єктивність. І доводити її власнику фірми доведеться в суді, куди вже давненько передали кримінальне провадження, розпочате за фактом забруднення річки.

Ще одне питання стосується ремонту в школах. Мовляв, нічого не роблять, бла-бла-бла. Ми отримали інформацію про кілька об’єктів і переконалися, що бюджетні гроші використовуються за призначенням, причому, за місцевими мірками, з великим розмахом.

По-перше, будується новий дитячий садок на 115 місць на Сонячному. По-друге, проходять ремонти в загальноосвітніх школах № 7 та 9. По-третє, ремонтується спорт-школа.

Але і це ще не все. До зазначених робіт в міських школах побудовані 6 міні-котелень потужністю 2-4 МВт, а також 8 так званих топкових (вбудованих) котелень потужністю 100 кВт. Планомірно проходить перехід на твердопаливні обладнання.

Що стосується вулиць, то вже зараз завершені роботи на вул. Молодіжній, де встановлені ливневки, про що чомусь замовчують в матеріалі який привернув нашу увагу. А з 1 серпня, за нашими даними, планується початок робіт з реконструкції вул. Гідності. Куди ми обов’язково виїдемо з комісією на перевірку. Так що – чекайте.

37739169_1072712809564362_7151610595018539008_n

Роботи виконуються місцевим самоврядуванням за безпосередньої підтримки Дніпропетровської облдержадміністрації.

На завершення хочемо зазначити, що автори матеріалу доказуючи свою правоту вирішили посилатись на фотографії об’єктів 2016-2017 рр., тобто зроблені до їх ремонту або реконструкції, а це, на їх погляд, цілком нормально. Але ж те, що «нормально» для фейків і всякого роду, вибачте, срачу в Інеті, зовсім не говорить про те, що так відбувається насправді.

Ми впевнені, що нікому навіть на думку не спаде пробували публікувати фото пам’ятника Леніну на центральній площі Дніпра, який нібито досі там стоїть. Тому що мегаполіс на брехню в Інтернеті відповість швидко. А з провінцією, вважаєте, можна так поступати? Не варто, бо ж перевіримо і об’єктивно розкажемо про результати!

Прес-служба ГО»Майдан Січеслав-Дніпро»