Напередодні  четвертої річниці побиття громадських активістів у Дніпрі – 8 травня 2013 року,  ми вирішили нагадати своїм читачам про ймовірного організатора тодішнього розбою, відомого прихильника  політики президента-втікача Януковича — Івана Ступака

Саме Іван Іванович, який у 2013 році був народним депутатом від Партії Регіонів,  спільно із колишнім тренером клубу «Тайфун» Данилом Воловичем (який зараз перебуває в розшуку) спостерігали за масовим побиттям тітушками  учасників мирної акції, які йшли ходою  на честь відзначення Дня пам’яті і примирення. До речі, на сьогоднішній день виконавці побиття  спортсмени-дзюдоїсти спокійно розгулюють Дніпром, мабуть, маючи впевненість в своїй безкарності.

Нардеп Іван Ступак (в центрі) і Данило Волович (ліворуч) спілкуються, коли тітушки заважають проведенню жалобної панахиди в парку Пам'яті і Примирення (колишній Калініна - ред.).
Нардеп Іван Ступак (в центрі) і Данило Волович (ліворуч) спілкуються, коли тітушки заважають проведенню жалобної панахиди в парку Пам’яті і Примирення (колишній Калініна — ред.).

Так хто ж такий Іван Ступак?

Як стало відомо із біографії  Івана Ступака розміщеної на сайті facenews.ua, він  після тривалої кар’єри в органах служби безпеки (уявляєте які «кадри» виховувала  тодішня українська служба безпеки?) у 2006 році став заступником  голови Дніпропетовської обласної ради О.Вілкула, власне с того часу вони і стали з Олександром Юрійовичем не розлучні, не дивлячись на чисельні  спроби  Ступака розпочати сольну політичну кар`єру він завжди повертався до лав Партії Регіонів.

1orden_1

У період з 2010 року очолював міський осередок Партії Регіонів. Варто зазначити, що обласний осередок партії очолював одіозний Олег Царьов.

12-53497736588ca.1

В 2010 році  зайнявши пост першого заступника голови Дніпропетровської ОДА Олександра Вілкула  він почав «завойовувати» і Дніпропетровську мерію. Тоді ж його протеже Дмитра Безуглого (який вже у 2016 році зрадивши своїй партії «тушканувся» до коаліції мера Філатова),  було обрано секретарем Дніпропетровської міської ради, так Ступак і отримав свою людину у «керма» міської ради.  Посунувши з посад всіх топ-керівників Міської ради, які вважались ставлениками Загіда Краснова, Івана Ступака назвали «сірим кардиналом»  дніпропетровської політики.

Далі його кар’єра складалася в рамках мандату народного депутата та мандату депутата Дніпропетровської міської ради,який мала його дружина – Лідія Ступак.

Під час подій Революції Гідності Іван Ступак відмитився, як один з тих хто голосував «ЗА», так звані, драконівські закони 16 січня 2014 року.

Сьогодні, Іван Іванович, під прапорами партії Соціалісти виводить проплачені акції на честь святкування комуністичних свят,

soc1may

і якщо на місцевих виборах 2015 року колір його партії був – яскраво рожевий, то сьогодні він став комуністично-червоним,

Очолювана ним партії проводить центральним проспектом міста Дніпра колони з червоними повітряними кульками і прапорами, а силові структури «заморожують» розслідування подій 8 травня 2013 року у зв’язку з відсутністю доказової бази…

Як довго українці будуть спостерігати за поверненням найближчих друзів  партії президента –втікача та вірити в не можливість реваншу, сьогодні ми не можемо сказати.

Але, віра в перемогу України та українського народу жива і поширюється всім світом, тому, не будемо втрачати оптимізму, а зберемо всю свою силу і під час відзначення Дня пам’яті і примирення – 8 травня та Дня перемоги – 9 травня, покажемо, що українці шанують своє славне минуле та готові боротися за своє щасливе майбутнє!

Прес-служба ГО «Майдан Січеслав-Дніпро»

Добавить комментарий