Весь Дніпропетровськ готується до місцевих виборів та виборів мера м.Дніпропетровська.

А в цей час за допомогою суддів Бабушкінського районного суду продовжується деребан землі в в історичній частині міста Дніпропетровська – на користь братів Каснер.

Схема одна: у старій будівлі викупляють 1-2 квартири, потім іде знищення цієї будівлі. Односторонньою ухвалою суду дана будівля передається під виглядом реконструкції братам Каснерам. Звісно його місто не оскаржує, так як нікому про це не повідомляли. По документам ставили до відома відповідальних осіб, які ніби то проживали за неіснуючими адресами. Люди лишилися свого майна, громада Дніпропетровщини – землі, і все гаразд, відносно законів України. Судді від імені України передають майно громади у приватні руки.

Читайте також: В центре Днепропетровска уничтожаются исторические здания

І продемонструємо вам такі діяння на «живому» прикладі:

13 жовтня 2015 року суддя Бабушкінського районного суду Єлісєєва Т.Ю. винесла рішення без мантії та нагрудного знаку, що є явною неповагою до Народу України та Держави, порушенням ч.2 ст.16 Закону України «Про судоустрій та статус суддів», а згідно ст. 68 Конституції України – ніхто не має права порушувати Закони України.

Уявіть на мить, що лікар з’явився на операцію без білого халату, або офіцер вийшов на службу без форми.

При цьому суддя не дала можливість ознайомитись із матеріалами справи представнику заявника, не взяла до уваги. Крім того, згідно плану зонування міста Діпропетровська буд. 9 по вул. Червоній, розташований в межах історичного значення. У зв’язку з цим у складі містобудівного обґрунтування, які погоджуються Дніпропетровським обласним центром з охорони історико-культурних цінностей, та управлінням культури і туризму виконкому міської ради у порядку визначеному чинним законодавством. Із ситуації, що склалася очевидно, що Каснер О.Є. звернувшись з вказаним позовом до суду, добре усвідомлював, що не має жодної законної підстави для передачі йому спірного будинку для проведення реконструкції, а тому використав судовий порядок, щоб оминути норми діючого законодавства, звернення до компетентних органів та передбачену процедуру вирішення порушеного питання, висновки яких завідомо були б не на його користь. Каснерів дуже влаштовує, що є такі судді, як Бібік М.М., Єлісєєва Т.Ю. та інші.

Тому до зустрічі у ВКК, пані Єлісєєва!

 

Член правління ГО «Майдан Січеслав-Дніпро» првозахисник Олександр Зеркаль.

 

Добавить комментарий