Сьогодні, 6 травня, на запрошення Івана Євгеновича Дремлюги представники ГО «Майдан Січеслав-Дніпро»  відвідали позачергову конференцію Дніпропетровського обласного товариства політичних в’язнів і репресованих.

IMG_20160506_122934

Варто зазначити, що саме сьогоднішній день став другим Днем Народження товариства, після, майже п’ятирічної перерви, ті люди, які впродовж свого життя неодноразово переслідувались та притягались до відповідальності за свою патріотичну проукраїнську позицію знову об’єдналися і продовжують свою боротьбу за Україну, як самостійну та незалежну державу.

На Конференції була присутня Голова Всеукраїнського товариства політичних в’язнів і репресованих Орися Сокульська, близько 40 делегатів  з різних міст Дніпропетровської області, а саме м. Кривий ріг, м. Павлоград, м. Новомосковськ та м. Кам’янське (Дніпродзержинськ), а також запрошені гості. Приємно було бачити серед присутніх побратимів з Євро Майдану з якими ми вистояли тієї страшної зими 2013-2014 рр.

Також під час обговорення було обрано Голову Дніпропетровської обласної організації – Івана Євгеновича Дремлюгу, а також Провід (4и особи) та Раду Товариства.

У своєму виступі новообраний голова звернувся до усіх присутніх та акцентував увагу на необхідності налогодження взаємодії та співпраці з іншими патріотичними рухами Дніпропетровщини.

Громадська організація «Майдан Січеслав-Дніпро» вітає Івана Дремлюгу з обранням на посаду голови Товариства політичних в’язнів та репресованих, бажає йому натхнення та успіхів у цій нелегкій справі. Ми віримо, що під його керівництвом Товариство буде тільки розвиватись та добиватись державного визнання та підтримки, бо, на наше глибоке переконання, ці люди заслуговують на це як ніхто інший, бо, на жаль, не дивлячись на численні заслуги перед  державою, вони зараз знаходяться у вкрай важкому фінансовому стані.

На завершення, вітаємо Товариство політичних в’язнів і репресованих із поновленням своєї діяльності та бажаємо миру та перемог!

Прес-служба ГО «Майдан Січеслав-Дніпро»

Добавить комментарий