Чергова спроба створити Дніпропетровську економічну автономію увінчалася провалом.

Сьогодні умовити молодь, особливо неповнолітніх, де-небудь зібратися, причому все одно, з якого приводу, не проблема. Запускаєш в соціальній мережі будь-яку, нехай саму безглузду ідею, призначаєш час, місце, обіцяєш кишенькові гроші, і справа зроблена.

Приблизно так і вчинив явно важко поранений в боях на татамі каратист і бізнесмен Сергій Шапран. Правда, мета зустрічі на 4 поверсі в «Менорі» (!) з «незміцнілими дитячими умами» була далеко не безглуздою, а цілком конкретною. В черговий раз Сергій вирішив пограти в таку собі «ДНР-2» , точніше мріяв знову продовжити рекламувати створення на території Дніпропетровщини економічної автономії. Хоча на флайерах, розданих 14-17-річним підліткам, написали «Молодіжний форум».
DSC_2017
До чого призводять такі мрії, відомо – в кращому випадку в зал суду. До речі, подібними антидержавними фокусами промишляв один з горе-героїв Майдану зразка 2004-2005 рр. Так, в тюрму Юрка Л. відправили не за те, що він пудрив мізки неповнолітнім. Але все ж таки його посадили.

Тепер лаври арештанта, мабуть, не дають спокою Сергію Шапрану з «Громадської ради Дніпропетровщини». Він спить і бачить (а потім розповідає про свою маячню іншим), що в наших краях з’явиться нова ДНР. Мовляв, там це нібито вийшло, Донбас – сильний, а значить, і Дніпропетровськ зможе повторити такий подвиг. А війна, загиблі та покалічені люди – то таке, да?

Ну не дають Сергійкові спокою відрахування до державного бюджету, навіть не дивлячись на те, що, завдяки децентралізації, нині велика частина податків залишається в регіонах. Регіонах, пан Шапран. Знайоме слово? А «сепаратизм»? Так ось, в Києві, де, на вашу думку, сидять ті, що забрали у нашого міста все (а-а-а, «всьо пропало»!), дуже добре знають, що робити з такими незгодними.

Втім, поки громадські організації б’ють на сполох, силові структури чомусь мовчать. А тим часом виступ якогось доцента в «Менорі», присвячений новому економічному статусу нашої області, швидше б сприйняло доросле вухо, ніж дитяче. Юнаків та дівчат же дуже легко обдурити, зомбувати, перекручуючи факти на свій лад. Наприклад, скажи дітям, що претендентів на керівні посади в усіх службах, включаючи поліцію, будуть вибирати, і вони повірять. Уже вірять, на жаль…

Під час цієї сходки активісти ГО «Майдан Січеслав-Дніпро» поговорили з одним із учасників «форуму» — 16-річним хлопцем. Юнак намагався дізнатися, чи правда, що столиця залишила наш край голим і босим, ​​що потрібно робити, куди бігти, куди податися, і так далі. Колеги, звичайно, були і самі «приємно» шоковані мріями Шапрана і Ко (особливо порадувала ідея скасування податків на території області), але, безумовно, досить швидко переконали молоду людину.

Однак, панове, це лише юнак. А таких, які немов губка всмоктують будь-яке антидержавне марення, після подібного промивання мізків залишаються десятки. Якщо нічого не зробити, завтра їх будуть сотні і тисячі. І виносити їм мозок буде в тому числі і Віктор Берізка, який, мабуть, таким чином планує «примножити славу Придніпров’я». А може, він просто бажає набити гаманець російськими рублями.

Тим часом Шапран дивом залишається на плаву. Живе собі на мінімальну зарплату (боже, невже в податковій ще цього вірять?), і ангели тихо плачуть, коли він збирає навколо себе дітей.

Ну а кому вигідні такі «форуми», легко здогадатися, якщо моніторити повідомлення в ЗМІ. Адже всі вони вже опубліковані або їх публікуватимуть в майбутньому виключно на російських ресурсах. І, думаю, Кремль чітко проконтролює, куди пішли його гроші.

До речі, завдяки присутності в залі патріотів ГО «Майдан Січеслав-Дніпро», Шапрану довелося змінити риторику. Хитрий Сергій встиг зорієнтуватися і перетворив зустріч в дружні посиденьки на тему проблем молоді. Але ми з вами прекрасно знаємо, звідки вітер дме і чия волохата рука годує товариша Шапрана..

 

Голова ГО «Майдан Січеслав-Дніпро»   Віктор Романенко

Добавить комментарий