Команда ГО «Майдан Січеслав — Дніпро»

11224459_917909508283257_1175781845016691199_nРоманенко Віктор Михайлович – Голова організації, громадський діяч, активний учасник Помаранчевої Революції у 2004 році, організатор Податкового Майдану у 2010 році, організатор та лідер Євромайдану у м. Дніпропетровську у 2013-2014 рр. .

Має економічну освіту та понад 15 років займався бізнесом, активно відстоював права фізичних осіб – підприємців, які постраждали внаслідок пожежі у ТВК «Слов’янський базар» у 2009 році.

З листопада 2010 року – депутат Красногвардійської районної у місті Дніпропетровську ради, активно відстоює інтереси мешканців району та міста.

Член консультативно-експертної ради при ГУ УМВД України в Дніпропетровськ

Член Громадської ради при УСБУ в Дніпропетровській області.

Член Громадської ради підприємців при Дніпропетровській ОДА.

Очолює організацію та проводить систематичний контроль діяльності членів ГО.

Діяльністю займається на волонтерських засадах.


Komіssar Veronіka

Коміссар Вероніка Вікторівна — член правління організації, громадський діяч, активний учасник Помаранчевої Революції у 2004 році, співорганізатор Податкового Майдану у 2010 році, учасник Євромайдану у м. Дніпропетровську у 2013-2014 рр. . Має вищу юридичну освіту, у 2012 році закінчила Дніпропетровський державний університет внутрішніх справ. На даний момет отримує диплом спеціаліста (магістра) права. З листопада 2010 року – працює помічником-консультантом депутата місцевої ради. Має досвід роботи з людьми, організації та проведення масових заходів.
Член Громадської ради при УСБУ в Дніпропетровській області.
Очолює ідеологічно-інформаційний напрямок діяльності організації.
Діяльністю займається на волонтерських засадах. 

DSC_3090Мельніков Анатолій Миколайович – член організації, громадський активіст, активний учасник Євромайдану у м. Дніпропетровську у 2013-2014 рр. .

Має вищу освіту, у 1969 році закінчив Дніпропетровський державний університет за спеціальністю радіо-фізик.

Тривалий час працював на державній службі в Дніпропетровській обласній державній адміністрації.
Входить до складу комісії з питань ЖКГ.
Діяльністю займається на волонтерських засадах. 

Poleshko LіdіyaПолешко Лідія Анатоліївна – член організації, громадський активіст, учасник Євромайдану у м. Дніпропетровську у 2014 році.
Має вищу освіту, у 1974 році закінчила Дніпропетровський державний університет за спеціальність математик.
Понад 25 років працювала програмістом в державних установах та навчальних закладах.
На даний момент активно займається питанням незаконної забудови берегу річки Дніпро у місті Дніпропетровську, відстоює права звичайних громадян на оздоровлення та доступ до річки в межах міста.
Входить до складу робочої групи Дніпропетровської міської ради з питань розроблення проекту землеустрою щодо встановлення меж прибережної захисної смуги водойм(річок, озер) міста Дніпропетровська.
Діяльністю займається на волонтерських засадах.Іvanitska Olena

Іваницька Олена Анатоліївна – член організації, громадський активіст, учасник Євромайдану у м. Дніпропетровську у 2014 році.

Закінчила Придніпровську Державну академію будівництва та архітектури, працює провідним архітектором в «Дніпроцивільпроеті».
З 2004р. займає активну громадянську позицію – від члена ДВК на виборах до керівника міського партійного осередку з організаційної роботи. Бере участь і організовує велику кількість заходів в Дніпропетровську і Києві.
Автор роману «Марина Цвєтаєва – Ларуся Чайка» (Санкт-Петербург, 2014), магістр літературного клубу, народний майстер України.
Веде блог в газеті «Ліца».
Вдосконалює досвід громадської роботи – бере участь в семінарах і тренінгах від ОБСЄ, фонда ім. Ф.Еберта, Міжнародного фонду «Відродження».
З 2014р. – член громадської організації «Майдан Січеслав – Дніпро».
Віддає перевагу командній і системній роботі: член робочої групи по водоохоронним зонам Дніпропетровської міської ради, член робочої групи щодо перейменувань Дніпропетровської міської ради, координатор волонтерського архітектурного конкурсу «Простір єдності».Займає активну життєву позицію.
Діяльністю займається на волонтерських засадах. 

 

13006634_1102626569788908_297405807400702376_nЖелізняк Валерія Валеріївна — член організації, співредактор сайту www.msdnipro.com.

Навчалася у Дніпропетровському Національному Університеті ім. Олеся Гончара за спеціальністю географія. Працювала в сфері надання телекомунікаційних послуг, має досвід роботи в зарубіжних компаніях, прагне бачити Україну туристично-привабливою для іноземних туристів та інвесторів. Автор наукових статей про готельний бізнес в Україні.  Вільно володіє російською, українською та англійською мовами.

Діяльністю займається на волонтерських засадах.