комитет порятунку україни

комитет порятунку україниПротягом двох років думали «політичні біженці», і, нарешті, вирішили озброїтися проти свого боса Януковича.

Як ви вже здогадалися, мова йде про комітетчиків – колишнього прем’єр-міністра нашої країни Миколу Азарова, екс-народних депутатів Володимир Олійника, Олега Царьова і Ігоря Маркова. Саме вони створили такий собі кумедний комітет порятунку України, а також провели сенсаційну (для них, напевно) прес-конференцію.

Зрозуміло, виступали вони не де-небудь на Донбасі – біля зруйнованих будинків і обурених людей. Для них така картинка – не комільфо. Свої останні думки названі комітетники висловлювали в Москві, де, мабуть, і написали сценарій проведення зустрічі з журналістами.

Що ж такого нового повідомили світу «попєрєднікі»? В першу чергу щури ополчилися проти сиру. Точніше соратники «проФФесора», які раніше лизали йому п’яти, вирішили здати свого «татуся» з тельбухом. І чесно сказати, без реготу слухати їх було неможливо. Судіть самі. Ось, наприклад, перли Азарова, який, як виявилося, і російською мовою не володіє (далі – мова оригіналу):
Я с этим человеком (найлюдянішим у світі? – прим. Авт.) проработал очень много лет, и он был разный, Виктор Федорович, очень разный (яка конкретна інформація! – Авт.). На одном периоде и на заключительно периоде – это были совершенно разные Януковичи (виключне уточнення! – Авт.). Именно поэтому мне тяжело говорить, но когда мы на комитете («Хто на кому стояв?» — Михайло Булгаков, «Собаче серце») обсуждали, мы приняли решение: в состав «комитета» не должны входить те, кто был близко связан – я такое мягкое выражение подбираю (а спати в Москві – не твердо? — Авт.) – с предыдущим президентом Украины.

 

Тобто комітетники близько з Януковичем пов’язані не були, може й не бачили його ніколи? Маячня! Навіщо ж тоді бігли, виблискуючи п’ятами, слідом за своїм босом за кордон?

Втім далі – більше. Азаров заявив: місце колишнього президента, а також одного з лідерів «Опозиційного блоку» Олександра Вілкула – за гратами. За те, мовляв, що крали бюджетні гроші. Миколу Яновича обурило, що один з них в Москві, а інший спокійно відвідує засідання Верховної Ради. Тільки здається мені, що саме прем’єр відповідає за бюджет. Чи я не правий, га, Колян?

У свою чергу Марков повідомив, що йому доручена «делікатна місія спілкування» з Януковичем і він, мовляв, не буде таким м’яким, як Азаров. Тобто не тільки буде його цілувати, але піде далі. Це що – пропозиція жорсткого сексу? Не знаю, не знаю, але дуже схоже.

Також Марков «посадив» на лаву підсудних разом з Януковичем і нинішнього президента Порошенко. Реакція світового співтовариства була негайною.

Вийшло, що Ігор Марков почав із себе. Пару днів тому горе-політика заарештували в Італії, де він слізно просить не повертати його в Україну. Знає котяра, чиє м’ясо з’їв? Знає, звичайно. Тому що в нашій державі йому відразу пригадають всі одеські «фокуси».

Ну а я нагадаю, що на Азарова в Україні заведено кримінальну справу – за перевищення повноважень. Це вже не кажучи про Олега Царьова, якому за сепаратизм готовий пустити кулю в лоб будь-який патріот – під час першої ж зустрічі.

Чим закінчиться політична комедія нових комітетчиків з комітету порятунку України, поки не відомо. Зрозуміло одне — скучили вони по увазі преси, от і городять що завгодно – аби потрапити в новини, хоча самі знають: толку від їх «роботи» не буде ніякої.

Безумовно, Україні від руху розлючених щурів легше не стане вже ніколи. І на що вони сподіваються, лише богові відомо. Але те, що, втікши з корабля, управляти яким були не в змозі, почали топити один одного – факт.

Так, було б дуже цікаво подивитися як Азаров, Царьов і Олійник луплять по фейсу Януковича, а може, поводяться з ним «по-марковськи» — більш жорстко: за розкрадений бюджет держави, так би мовити.

Тільки такі унікальні кадри новітній історії України краще було б знімати в українській в’язниці, де всім цим «попєрєднікам» саме місце.

Поки ж, як бачимо, клоунам надали лише московський цирк.

Немає зайвого квитка? Я б ще пореготав.

 

Голова ГО «Майдан Січеслав-Дніпро»Віктор Романенко

Добавить комментарий