Так вже склалося в нашій окремо взятій області, що деякі, з дозволу сказати, громадські діячі й гадки не мають про конструктивні підходи до роботи. Однак вони чомусь вважають себе письменниками, які нібито здібні вести інформаційні війни.

Ми вже повідомляли, що до Громадської ради при ОДА Дніпропетровщини не пройшли одіозні пани Колодченко, Писаревський та Більцан, а деякі і не подавались, розуміючи, що шансів на підтримку нуль, такі як Сухов. Точніше – їх організації, репутація яких, м’яко кажучи, викликає сумніви не лише у простих громадян, а й у висококваліфікованих юристів та правоохоронців.

Читайте також:  «Громадську раду обрано, але братва вампірів обурена»

Тим часом, у наших безславних хлопців, мабуть, як і раніше руки сверблять. Чесно працювати на благо країни будь-який громадський працівник може і без участі в Громадській раді. Вони ж розглядають даний орган влади як пропуск до беззаконня, такий собі дозвіл на вседозволеність.

Самоусунувшись від роботи на благо області, грішна четвірка почала інформаційну війну. Читаєш, бувало, того ж Більцана і диву даєшся. Риторика явно злодійська. А нашому лідеру Віктору Романенко, голові ГО «Майдан Січеслав-Дніпро» дісталися гучні прізвиська: Вітя-Скринька і Вітя-Броник.

Звичайно, наші піарники лише пораділи таким звучним «погонялам» (Костя, ми не помилилися – чи правильно писати «кликухи»?). Напевно, для України Скринька це, навіть, дуже почесно, бо іншого такого не лише в Україні, а й в цілому світі не має. Що вже говорити про «Броник», коли йде війна? Так це просто подарунок для людини, що не побоялася очолити Євромайдан в Дніпрі! У тих, хто як фанера над Парижем пролетів повз Громадську раду з такими прізвиськами явно людей немає.

Відзначимо, що замовні статті Колодченко, Писаревського, Більцана та Сухова з’являються на деяких Інтернет-ресурсах без підпису. Було б це в газеті, тобто в друкованому засобі масової інформації, відповідати за подібні матеріали пройшлося б разом і редактору, і автору.

Але хіба наших «сміливих» хлопців цим налякаєш? Адже вони дуже точно підтверджують анекдотичну істину: в інформаційній війні завжди є поранені і всі вони – обов’язково в голову.

жабабааТа й заздрість – не найкращій стан, особливо, коли знаходишся в ньому постійно. Правда, Костики? Ось і Сашко Колодченко це підтверджує. На відміну від Більцана, що складає «опери» для одного голови, він пише «листи щастя» іншому голові. Причому під своїми опусами «Колода» (от і ми вам щось придумали – «по понятиям») незмінно вказує повний перелік організацій, які його писанину підтримують. Скажімо, є там і павлоградська «Релігійна громада прогресивного іудаїзму» (цікаво, в синагозі про це знають?), і ГО «Громадська дія» — до речі, саме голова цієї організації був основним доповідачем на лекції, щодо створення на території Дніпропетровської області паралельних державним – своїх власних органів влади, правоохоронної системи. Одним словом – знаний сепаратист, який не нехтує дружбою з місцевими божевільними, типу Філіпенко та Ко.(Агов, СБУ?)

А ще цікаво, що частина типу «підписантів» вже повідомила, що відмовляються підтримувати писанину Колоди, бо цього тексту й в очі не бачили, а деякі й взагалі не розуміють своєї причетності до «жаби», яка оселилась в головах Колодченка та Писаревського…

бут

та

23635447_1691183434286690_1039385503_n

та

черненко

Та й самі пани Писаревський та Більцан – ті ще «патріоти». Перший – в рядах однієї з організацій, де співзасновник – махровий сепаратист Віктор Марченко.

реєстр

Другого з радістю підтримує в соцмережах Сергій Шапран з «Українського вибору», зробленого кумом Путіна Віктором Медвечуком. До речі, саме Сергій Шапран у 2015 році закликав до створення Дніпропетровської автономії.

Читайте також: Тіні з минулого вирішили створити на Дніпропетровщині ДНР-2

Як сказали б медики, повний букет у вас, хлопці. І поранення серйозні. А просто триндіти під час інформаційної війни – це вам не мішки під очима ворочати. Тож одужуйте скоріше і приступайте до справжньої роботи!

* Ми навмисно зробили заголовок російською мовою – щоб наші «герої» зрозуміли його і прочитали. Адже все одно решту тексту вони навряд чи подужають. Вони ж не читачі, а письменники, хоч ніби й не чукчі.

Прес-служба ГО «Майдан  Січеслав-Дніпро»