Три місяці тому активісти ГО «Майдан Січеслав-Дніпро», які є членами комісії з підготовки області до опалювального сезону, що при Дніпропетровській обласній державній адміністрації, проводили прес-конференцію за наслідками перевірки стану готовності до опалювального сезону гуртожитку, що знаходиться за адресою вул. Мольєра, 29.

Читайте також: «Чи готова область до опалювального сезону?(Відео)»

І тоді ж ми зробили інформаційний запит до міськради, щодо отримання результатів перевірки підготовки до опалювального сезону даного гуртожитку, представниками КП «Жилсервіс – 5», яка відбулася незадовго до нашого візиту на «Баржом» (прим. «народна» назва мікрорайону).

b452dc346565bf2db18e2e2b94a3ef16ab7e717d22885490fea7e782fe184144

3 листопада 2015 року нам прийшла відповідь від начальника управління житлового господарства М.О. Лисенка,що виявляється цей бідолашний гуртожиток цілком готовий до опалювального сезону!!! Та невже?? На підтвердження цього до відповіді був прикладений додаток з 5-ти аркушів,на яких так звана комісія зі співробітників «Жилсервісу №5», дійсно фальсифікує паспорт гуртожитку та акти готовності його до опалювального сезону.

За цими додатками ні в.о. директора КП «Жилсервіс-5», ні головний інженер Яковенко В.В., а ні інші члени комісії не зробили жодного зауваження, щодо дійсно кричуче жахливого стану гуртожитку, окрім освітлення підвального приміщення!!! Все інше було відмічене, як задовільно!!! Що ж, подумали ми, може дійсно за три місяці співробітниками КП «Жилсервіс-5» була проведена титанічна робота з поліпшення життя багатостраждальних мешканців гуртожитку. Але ми всі дорослі люди, та в казки вже не віримо, тому оперативно було прийнято рішення виїхати на місце, та перевірити дійсний стан речей на вул. Мольєра 29.

Гуртожиток зустрів нас, як і влітку пошарпаними стінами темної парадної. Пронизливі протяги холодного осіннього вітру вільно гуляли коридорами будівлі та розповсюджували запахи гнилі та сирості. Лише одна лампочка в 10-метровому коридорі, мабуть дуже допомагала працівникам жилсервісу ховати в темряві від мешканців гуртожитку справжній стан речей їхньої оселі. Ми потрапили в амурський Сайлент-Хілл…

На другому поверсі, чоловік з інструментами та нарізаним склом, один на один протистояв протягам. Ми заговорили до нього, й чоловік повів нас в кімнату, де мешкає разом з дружиною та двома синами-підлітками. Над ліжком на стелі нависала велика гуля, що утворилася в наслідок протікання покрівлі під час дощів. Тільки можу уявити, як засинати дивлячись на цю іржаву пляму! Можна нескінченно розповідати про цей жах, але ми, мабуть, відішлимо фото гуртожитку майстру жахів Стівену Кінгу, які без труднощів надихнуть його на нову тему для роману.

Можете уявити в якому стані ми звідти вийшли на вулицю. Їхати до Жилсервісу -5 вирішили негайно.

 

Співробітники вищезгаданого КП зустріли нас лайкою та запевненнями, що керівництва немає на робочому місці. Коли ми спробували пройти по коридору до кабінету «начальства», то вперлися в залізну решітку, яку охороняв співробітник однієї з охоронних фірм. Мабуть ховаються від розлючених мешканців. Після наших вимог нас все ж таки провели до кабінету в.о. директора КП Старини О.М., де вже був присутній і головний інженер Яковенко В.В.

З розмови стало зрозуміло,що ці керівники свідомо сфальсифікували ці паспорти та акти. Детальніше розмову викладено на відео,тому не буду на ній зупинятися. Хочу тільки додати, що в нашому місті напевно, ще дуже багато районів та вулиць, мешканців яких вибори пройшли осторонь. Але не дивлячись ні на, що громадськість і надалі буде жорстко контролювати діяльність чиновників та висвітлювати всі наслідки їх бездіяльності.

 

Бережи нас Господь і Слава Україні!!!

З повагою та надією на краще член правління ГО «Майдан Січеслав-Дніпро» Ігор Кабанюк.

Добавить комментарий