До головного офісу ГО « Майдан Січеслав-Дніпро»  звернулися активісти нашого Криворізького регіонального осередку з проханням допомогти зупинити свавілля та бездіяльність правоохоронців та судових органів м. Кривий Ріг, за «кришуванням» яких у Широківському районі Кривого Рогу незаконно вирубується ліс та продається на дрова.

Суть звернення надаємо нижче:

«В грудні 2015 року активістами Криворізького регіонального осередку ГО «Майдан Січеслав-Дніпро» спільно із низкою інших громадських організацій було затримано автомобіль ЗіЛ державний номер АЕ 1787 СМ, наповнений свіже спиляною деревиною твердих порід, без будь-яких супровідних документів, це відбулось на території пром. зони ПАТ ІнГЗКа на дорозі сполученням с. Андріївка-с. Веселий Став Широківський р-н.

68848090870d551224e8d328d29a78c45c525f5342c3d88eb55e820829519995

Розуміючи масштаби вирубки та наслідки, що можуть призвести до складної екологічної ситуації, враховуючи численні скарги представників громадськості, щодо тотального знищення зелених насаджень, у вигляді вирубки лісосмуг будь-де і будь-коли, ми звертаємось до Вас з проханням задіяти всі можливі засоби, щодо недопущення подальшої незаконної вирубки лісосмуг.

Так як, ситуація має критичний характер, нами спільно із ПП Конгрес Українських Націоналістів були направлені подібні звернення до депутата Широківської районної ради Гурського А.В. та депутата Інгулецької районної у м. Кривому Розі ради Несіна І.І., на що ними було відреаговано у вигляді депутатського звернення від депутата Широківської районної ради Гурського А.В., на яке відповідно до Закону України «Про статус депутатів місцевих рад», відповідь була надана з порушенням законодавства, а саме варто зазначити, що відповідь, яка надійшла з затримкою у майже 20-ти денний термін була не по суті звернення та некоректною. У зв’язку з чим, можемо констатувати, що Начальником відділу Широківського ВП Криворізького відділення ГУНП Дніпропетровської області С.М. Єфремовим було порушено Законодавство України.

Також, звертаємо увагу, що такі протизаконні дії Начальника відділу Широківського ВП Криворізького відділення ГУНП Дніпропетровської області С.М. Єфремова носять систематичний характер, так гр. Бєляєва О.В., неодноразово зверталась зі скаргами на бездіяльність даної посадової особи (копія додається).

Також, варто зазначити, що на учасників затримання автомобіля ЗіЛ державний номер АЕ 1787 СМ, який був наповнений свіже спиляною деревиною твердих порід, чиниться тиск з боку правоохоронних органів у вигляді обшуків приватних помешкань за участю свідків, які за нашою інформацією, є колишніми співробітниками правоохоронних органів.»

В свою чергу наша організація не може затуляти очі на будь-яке свавілля , пов’язане з грубим порушенням українського законодавства, тим більше, коли закон порушується тими, хто призначений його захищати.

Як і завжди в своїй громадській діяльності ГО «Майдан Січеслав-Дніпро» керуючись верховенством права, подав відповідні заяви та звернення до правоохоронних органів з вимогою розібратися по факту вищевикладеного звернення та покарати усіх, хто задіяний у злочиннах схемах незаконної вирубки та продажу лісу у місті Кривий Ріг.

Сподіваємось мечі правосуддя та люстрації нарешті опустяться на голови злочинців, незалежно від того, які посади вони займають у поліції або суді.

 

Прес-служба ГО «Майдан Січеслав-Дніпро»

Добавить комментарий