18 серпня 2015 року відбулась прес-конференція у медіа-агенстві Днепр Пост за участю голови правління  ГО «Майдан  Січеслав — Дніпро» Віктора Романенко та члена правління ГО «Майдан Січеслав — Дніпро» Романа Луценко.

1439903797_dsc_0834

Тема для обговорення – «Куди зникла турбаза Водоканалу?»

У своєму виступі  Віктор Романенко розповів про свавілля, яке відбувається на території колишньої турбази «Самарські плавні» , що належить КП «Дніпроводоканал», та розташованної поруч, власності КП «Міськелектротранспорт» турбази «Ялинка»,  за участю колишніх високопосадовців силових структур області.

1439903805_dsc_0824

У виступі Роман Луценко наголосив на безпрецендентному тиску збоку прокуратури на депутатів Піщанської Сільскої Ради(при прийнятті рішення щодо відведення зазначеної земельної ділянки у залі для голосувння був присутній представник Новомосковської Міжрайоної Прокуратури) та голову району особисто.

1439903828_dsc_0829

Обидва спікери зазаначили,що всі докази правопорушення практично зібрані,але правоохоронні органи не бажають розслідувати злочини своїх колег. Та замість того, щоб захищати закон, вони «кришують» його порушників.

Читайте також:

Якщо тітка та племінник – прокурори, то їх друзям – все, ворогам – закон

Закінчуючи оптимістичною нотою Віктор Романенко зазначив, що дана ситуація буде й надалі знаходиться під пильним наглядом громадськості.

Деталі у відео:

Прес-служба ГО «Майдан Січеслав-Дніпро»

Відео, фото:Днепр-Пост

 

Добавить комментарий