Поки Медведчук прагне влади, силові структури закривають очі на те, яким чином в країні поширюється проросійська політика, а патріотам навіть не дають підняти голову.

pms

Коли в 2013-2014 рр. в Україні відбувалась Революція Гідності, всі демократичні сили свято вірили: незабаром країна стане краще. Ми чекали змін, сподіваючись, що держава після більш ніж двадцятирічної сплячки нарешті піде європейським шляхом розвитку і стряхне з себе радянську спадщину.

Однак роки йшли, а зміни не відбувалися. Більш того, з кожним днем ​​сама ідея незалежності опинилася під великим питанням. Спочатку Шапран і компанія в Менорі закликали до федералізації – зупинили. Слідом за ним екс-нардеп Алєксєєв від ПР приїхав до Дніпра російську мову захищати – відправили подалі надававши тумаків.  Потім по центру Дніпра парадом пройшли ті, що на всю горлянку закликали Найтемнішого допомогти їм і дякували йому за війну на Донбасі і анексію Криму – зняли на відео і фото, передали, кому треба.

Пізніше, під час моніторингу храмів Московського патріархату УПЦ з’ясувалося, що там знаходиться реальний прокремлівський розсадник, і нікого це не хвилює. Теж надіслали правоохоронцям відповідні матеріали та й самі неодноразово про це писали. Як і про те, що ані поліція, ані СБУ не поспішають вживати адекватних заходів проти реальних ворогів Української держави і державності в цілому.

Тим часом, продовжують з’являтися повідомлення про напади на патріотів по всій країні, які опинилися буквально беззахисними. Там наших братів підірвали, там облили кислотою, десь просто побили або ще щось зробили проти демократичних сил. Днями, наприклад, повідомили, що відомого з 90-х рр. патріота і борця за незалежність Віталія Кравченка засудили на два роки умовно в Новомосковську за ДТП, в якому, за словами всіх учасників аварії і слідчих, він був не винен. Та що ж це таке, панове?

Створюється враження, що таким чином готується старт для передвиборної кампанії кума Путіна – Віктора Медведчука, партії якого вже зараз пророкують до 20 відсотків місць у Верховній Раді. Двадцяти, Карл!

У наявності така картина. Ті, хто привів нинішніх правителів до влади, виявляються, в кращому випадку, за бортом історії, в гіршому – за гратами або в ролі винних у всьому, такими собі хлопчиками для переслідування і подальшого биття.

І чи варто дивуватися, що нині життя набагато погіршилося, якщо тим, хто боровся і щодня бореться за її поліпшення постійно вставляють, м’яко кажучи, палиці в колеса? Втім, це, слід вважати, тільки квіточки. Ягідка-Медведчук зі своїми однодумцями цілком можуть триразово погіршити і без того жахливу ситуацію. Тим більше, що відомо: Путін грошей на подальше розкладання України не пошкодує. Так що 100 проросійських парламентарів в Україні – це тільки початок кінця для всієї нації.

Зараз триває не тільки фізична і юридична боротьба з громадськими діячами та організаціями, а й, скажімо так, матеріальна – досить згадати про то й випадок, коли мою машину затаврували абревіатурою «ДНР». А завтра патріотів можуть просто поставити поза законом. Тому що закони ці прийматиме 20-процентне лобі Медведчука.

Чи є у електорату час задуматися на тлі всіх економічних проблем? Думаємо, що особливо немає. Однак, якщо не розкинути мізками в голові, то можна протягнути ноги на кладовищі. Тому що сьогоднішнє «погано» завтра може перетворитися в «повний гаплик». І не кажіть потім, що вас не попереджали.

Голова правління ГО «Майдан Січеслав-Дніпро» Віктор Романенко