Ми, українці, дуже любимо грузинський народ, адже у нас так багато схожого: починаючи від щедрості і закінчуючи гостинністю. Однак в кожній родині є «особа», яка завжди псує свято обличчям в салаті.

5a2ed4ac183561f1778b4567Думаємо, лише завдяки ЗМІ ім’я «прибульця-убульця» Міхо стало відомим в Україні.  За останній час вдалось гастролеру «відзначитись» не лише у рідній йому Грузії, а й у нашій Україні. Це вже не кажучи про те, як він вміє свердлити мозок людям – інші сусіди з перфоратором позаздрять.

Почнемо з того, що Михайло влаштував цирк під час прориву кордону. Але пробирався колишній губернатор Одеської області не в рідну Грузію, де його не один рік чекає прокуратура по справах про корупцію, а в нашу Україну, де він ще має спонсорів, які влаштовують нинішній бардак.

Видихнув народ: бог з ним – пустили в країну «клишоногого» в пом’ятому піджаку. Відпрасували його деякі. Інші повірили йому навіть, бо рідна влада, на жаль, ще не довела нас до тієї Європи, про яку мріяв Майдан – ну, не минуло ще досить часу для економічного підйому, а швидко тільки кішки та мишки народяться, як відомо.

Ну а наш Мишко різко перетворився в перегодованого щедрою одеською землею порося і поліз з брудними ногами на український стіл. І не для того, щоб гарні, задушевні кавказькі тости вимовляти, а щоб напаскудити господарям. Так Мі-мі-Мішка став знову Бе-бе-Бешкою.

Частина тих людей, хто повівся на його заклики і стояв на так званому Міхо-майдані, дуже швидко почали розчаровуватися в своєму горе-лідері. І тому не випадково народ дивувався, коли у Міхо знову закипіла кров (ой, хоч би не згорнулася від праці праведної!) і він потягнув людей до Жовтневого палацу з криками, що, мовляв, «у нас там штаб».

Але ж ані штабу, ані гнізда, ані барлоги, ані улюбленого фінансового корита Міхо там немає, про що прибулим доступно пояснила Нацгвардія, а також повідала людям, що, мовляв, тут новорічні концерти проводяться і дитячі свята, тому цирк і клоуни зовсім не потрібні. «Лідер» раптом скис, як торішнє олів’є, і почав кликати народ до Верховної Ради, однак особливого ентузіазму вже не зустрів.

347596

Втім, ті, хто пишуть йому в Інтернеті з безліччю ненавмисних орфографічних помилок, все ще плетуться за Бе-бе-Бешкою, продовжуючи разом з ним розбурхувати ситуацію в країні. Однак вже й журналістам цей закордонний театр одного коміка набрид. Тому що зрозуміло усім: такий комедіант ніколи не стане драматургом. І на що сподівалися піарники Міхо? Та й чи були вони взагалі, якщо судити по влаштованому  бардаку?

А хто стоїть за спиною Саакашвілі? Так, бачили його і з Коломойським, і ось недавно знайшли запис розмови Міхо з Курченко. Але ж ні той, ні інший не пішли і ніколи не підуть пікетувати Верховну Раду або псувати людям свято в Жовтневому палац,і або волати з даху. На «грузинську» вулицю йдуть ошукані громадяни, які вірять у світле майбутнє.

І їм не пояснити, що новий «революціонер» нічим не краще того ж Януковича. Обидва ганебно втекли зі своєї країни. Обидва хочуть знову повернутися до влади, бо не наїлися. Втім обидва тануть на політичному олімпі як сніговики цієї теплої зими. Але якщо Янику Росія допомагає не померти з голоду, сидячи на вкрадених  українських мільярдах, то Міхо все ще намагається ледь не самотужки рибку з’їсти і на морквину не сісти…

Дорогі співвітчизники! Рідні українці! Мало нам було чужинців у владі, так ще й цьому дестабілізатору крісло глави нації подавай? Мало нам випробувань за останні чотири роки?!

А може, влада все ж таки спроможеться та й викине Бе-бе-Бешку? Раптом і Різдво зустрінемо спокійно, а там і з економікою розберемося. Інакше шматок в горлянку не полізе, їй-богу. Бо хочеш відпочити, вмикаєш телевізор, а там знову грузинський концерт. А хочеться вже українських пісень – і народних, і політичних!

Прес-служба ГО «Майдан Січеслав-Дніпро»