У цьому на власні очі переконалися члени комісії міської ради з перейменування та громадськість.

 Тривають чергові засідання комісії з перейменування міста, його вулиць, проспектів і т.д. І не є таємницею, що такі зустрічі завжди досить бурхливі, обговорення буває складним, неоднозначним, насправді, це не може не радувати – значить, людей дійсно турбує дана проблема і їм небайдуже, з чиїми іменами з’являться таблички на проспектах і площах рідного міста.

Зазначу, що більшість членів комісії – жінки, та й очолює її – представниця слабкої статі та виконуюча обов’язки міського голови поки ще Дніпропетровська Галина Булавка.

Сьогодні, 4 вересня, як і раніше, очікувалися неабиякі дискусії на підвищених тонах. Адже не дарма взяти участь в обговоренні прийшли не лише ті, хто не має жодного відношення до комісії, але є депутатами міської ради (хоча саме вони й голосували за затвердження її складу в нинішньому вигляді), але і напевно жителі обласного центру, які є постійними відвідувачами всіх заходів пов’язаних з перейменуванням.

Тобто повинна була бути спека як зараз на дворі. Однак те, що сталося на останньому засіданні інакше як хуліганством назвати не можна.

041Підчас одного з моментів обговорення депутат від «Опозиційного блоку» Андрій Попов (на фото)  явно забув, що він знаходиться не в заштатному пивному балагані, назвав членів комісії… покидьками (дослівно: подонками – російською мовою).

Присутні отетеріли. Адже очевидно, що настільки дикий спосіб спілкування образив не тільки шанованих людей, а й кинув тінь на все культурне і політичне життя нашого міста. Якщо вже депутати так поводяться, то чого вони чекають від пересічних людей, так?
Член комісії історик Репан Олег спробував осадити образника:

— І я покидьок теж? – запитав вчений.

— Ні, не ви, — пробубонів Попов, до якого, мабуть, дійшло, що він зморозив хвилиною раніше.

Виходить, кожен конкретний член комісії повинен був перепитати у хама, кого він конкретно мав на увазі, щоб переконатися у своїй кришталевій чистоті?

Дивно, але у деяких жінок-членів комісії, наприклад, депутатів Начар’ян Н.О. (яка, до речі, є головою постійної комісії міської ради з питань депутатської діяльності, етики, законності та зв’язків з громадськістю)

та Єпіфанцевої С.В. (Керівник депутатської фракції «Опозиційний блок) негідна поведінка Попова, чомусь, викликала лише посмішки, мовляв, та що ж тут такого, звичайне слово. Хоча напевно, якби цей горе-депутат дозволив би собі кожну з них в обличчя назвати покидьком, тобто представником нижчого шару суспільства, то їм було б не до сміху.

Втім, дозволяти Попову і далі ганьбити звання депутата міської ради й прізвище відомого клоуна ми не будемо. Скарга на поведінку хама не змусить себе довго чекати. І нехай богу молиться, якщо йому вдасться відбутися лише дисциплінарним стягненням і забороною відвідувати засідання нашої комісії. Може статися, Попова очікує й колективний позов. Цікаво, хто в такому разі дасть йому гроші на погашення збитків від моральної шкоди – може, пан Вілкул?

А поки що запевняю: про моральну, точніше аморальну поведінку Попова незабаром дізнаються і ті, хто не був на засіданні, і ті, хто подивиться заздалегідь оплачені  репортажі в ЗМІ. Нехай городяни узнають про справжнє обличчя і убогий лексикон таких собі народних обранців.

Так, Попов і раніше розжарював скандали на засіданнях комісії, намагаючись спровокувати учасників обговорення реагувати неадекватно. Нагадаю: одного разу його заспокоювала навіть сама Галина Булавка.

Але я про інше. Після настільки зухвалої образи членів комісії, більшість з яких, нагадаю, жінки, не знайшлося жодної людини, яка б за шкірку витягнула Попова із залу. Втім він, ймовірно, саме цього й хотів. Хотілося стати героєм, захищаючим імена справжніх ворогів українського народу – починаючи з Григорія Петровського, чий підпис стоїть на директиві 1918 р. під назвою «Червоний терор».

Але провокація не вдалася. Тому що, пан Попов, культурних людей у ​​нашому улюбленому місті все ж таки більше. І, повірте, вони знайдуть цивілізований спосіб поставити вас на місце. Чекайте. Друга серія незабаром.

 

Член комісії з перейменувань Вероніка Коміссар

Добавить комментарий