13 липня 2015 року правозахисники  ГО «Майдан Січеслав – Дніпро» в черговий раз відвідали обласну прокуратуру, на цей раз ми мали розмову з першим заступником обласного прокурора Гладкіх Олегом Васильовичем.

На цій зустрічі ми знову підіймали питання по розкраданню міського бюджету у сфері будівництва та обслуговування доріг.

im578x383-лисий     екс-заступник Дніпропетровського міського голови Лисий В.В. 

Пан Лисий В.В. вийшов «сухим із води» звільнений від відповідальності та навіть фактично не судимий. А це в свою чергу означає, що він хоч завтра може повернутися на роботу та почати «свою справу» знову. Але кожен в місті розуміє, що схему по «розпилу» сотень мільйонів бюджетних коштів у таких розмірах неможливо реалізовувати самотужки, а тому виникає цілком логічне питання. Де всі інші фігуранти цієї справи? Можливо в ОДА, можливо в Облраді, та скоріш за все ці люди у Києві під скляним куполом Верховної Ради і далі «вершать» долю Дніпропетровського регіону та України в цілому.   

Звісно є закони в Україні, потрібно збирати доказову базу та доказувати вину в суді, але збирати матеріали можливо по різному, це і доказали робітники прокуратури. Тому що умисел вони довести не змогли, підробку актів довести не змогли, домовленість сторін довести не змогли, а можливо не мали бажання. Звідки гроші на відшкодування збитків у сумі 1 200 000 грн. у чиновника з річним доходом 65 000 грн. прокуратуру не дуже хвилює. На відкрите питання прокурор сказав, що це прерогатива податкової міліції чи служби, але на мою думку при розслідуванні таких справ, повинна формуватися слідча група з представників різних органів та служб, а контроль та управління покласти на прокуратуру.

Працівник прокуратури дав присягу служити державі, отримує зарплатню, отримує державні пільги, високу пенсію, а як він діє в інтересах держави, ну в кращому разі не дуже сумлінно. Нажаль такі дії приводять до подій які зараз тривають у Мукачевому, а влада в котрий раз обіцяє вирішити питання кардинально (всіх звільнивши), а чи будуть нести кримінальну відповідальність хтось крім патріотів.

 Зі своєї сторони обіцяємо, що не будемо зупинятись, та доведемо наше розслідування до кінця, та представимо громаді всіх учасників цієї оборудки ким би вони не були.

Громадське розслідування продовжується, слідкуйте за новинами.

Прес-служба ГО «Майдан Січеслав -Дніпро                  

 

Добавить комментарий