На адресу  ГО «Майдан Січеслав-Дніпро» надійшов лист із Криворізької виправної колонії №80 від засудженого громадянина.

У своєму листі він звертається до нашої організації з проханням допомогти у наведенні порядку у виправній колонії, та попередити порушення конституційних прав засуджених.

 a3738aae131b895d6b07ad46fda02a62ea31a664884ea53ca7b6d5734f7f27ef

 Актив ГО «Майдан Січеслав-Дніпро» негайно відреагував на даний  лист і звернувся до начальника Управління Державної пенітенціарної служби у Дніпропетровській області Кузьменка  Володимира Миколайовича  за поясненнями обставин викладених у листі від засудженого.

На наше звернення була отримана відповідь, яка нас не задовольняє і тому зараз правозахисники готують повторне звернення до Управління Державної пенітенціарної служби у Дніпропетровській області з вимогами наведення ладу у виправних закладах, які розташовані на території Дніпропетровської області,  відповідно до Конституції України та Кримінально-виконавчого кодексу України.

Актив ГО «Майдан  Січеслав-Дніпро» і надалі буде відстоювати ідеали демократії та вимагати дотримання Конституційних прав громадян.

Тому , якщо Ви  маєте інформацію, щодо порушень прав громадян у будь-яких державних структурах , надсилайте свої звернення на адресу нашої організації – 49000, м. Дніпропетровськ, пл.. Героїв Майдану, б.1, оф.142, або на електронну пошту – maidansicheslav@i.ua.

Будемо разом боротися за дотримання прав, які гарантовані кожному громадянину Конституцією України!

 

Прес-служба ГО «Майдан Січеслав-Дніпро»

 

 

Добавить комментарий