23696-1uНезалежна Україна, як нова формація держави потребує перегляду, як економічних так і юридичних взаємовідносин у всіх сферах життєдіяльності її громадян.

А розпочалася незалежність з розподілу неміряних багатств здобутих попередньою формацією за прийнятими на той час домовленностями та розробленими Правилами.

Коли розподіляться такі багатства може статись все що завгодно, притаманне характерним схильностям людини. Для реалізації задуманого, було проведено могутнє інформаційне зомбування свідомості громадян України.

Результати розподілу багатств відомі всім!

Розуміючи важливість фактору ідеології ( починаючи з першого Президента – ідеолога КПРС та діючих академіків, вчених зі ступенями по ідеології), провладними структурами системно нав’язується населенню поняття, що все що діється в Україні – свавілля, безробіття, деградація, зубожіння – для його ж блага і користі, а погляди на Європу з ї рівнем життя – примара і треба орієнтуватись , і приводити до влади тих, хто має досвід управління набутий за часи незалежності.

Так нещодавно провладними «ідеологами» стверджувалось (звісно з певним умислом) про нерентабельність вугільних шахт  Донбасу, необхідності їх закриття, а вугілля завозити з Польщі!

Де поділись ті глашатаї – фахівці і чи понесли вони заслужену кару за свої проповіді, які можливо стали підставою розбрату, який стався у Донбасі?

Не стало донецького вугілля, зупиняються ТЕС – зменшується виробництво електроенергії, бракує тепла на обігрів приміщень та житла громадян. Чому завозиться вугілля з протилежного кінця світу- воно дешевше «нерентабельного»? та де вугілля з Польщі?

За тим же маніпулюванням свідомості громадян, в країні все робиться заради їх блага та розквіту України, системно знищується малий і середній бізнес, зупиняється виробництво, населення стоїть на межі виживання,  нав’язується поняття дешевої робочої сили працівників в Україні, за яку слід платити набагато менше, ніж платиться за ту саму роботу в Європейських країнах ( з видумками на енергозатратність та інше). Таке відношення держави до своїх творців національного продукту, заводи збагачення «самих» — відверто злочинне і не наближує до цивілізованих країн.

Чого коштує термін « у держави немає коштів», за яким відбулося розграбування і привласнення  приближенними до влади основних промислово-виробничих фондів, покинутих працівниками за невиплатою заробітних плат для пошуку можливостей для виживання своїх сімей.

Цей злочинний термін – основна підстава для виправдовування відсутності грошей для вкладення у розвиток, відродження промислового виробництва, створенню робочих місць, випуску конкурентноспроможної продукції, гарантуючої надходження коштів до бюджету, здійснення товарно-фінансового обігу в країні та зміцненню державної грошової одиниці. То хто ж не дозволяє «придбати гроші», які будуть підкріплені випуском національного продукту з додержанням принципу «расширенного воспроизводства» — зробити більше, ніж спожити – реалізувати за валюту?!

Приведене вказує на системне  ігнорування норм Конституції можновладцями, тільки : якщо прем’єр « папєредніков» призивав народ «не скиглити», а братись за лопати і працювати на присадибних ділянках, щоб не вмерти з голоду, то теперешній чекає іноземних інвесторів, які відродили б економіку України без всяких гарантій відповідно вкладених коштів – не без продуманого на то умислу заволодінням валютними коштами, коли для органзації виробництва в Україні, внутрішнього товарообороту потрібно державно грошова одиниця. Безробіття, зубожіння залишається!

Але! Кошти все ж таки виділяються!

На відповідній конференції у будинку журналістів « Про фінансово –господарську діяльність в умовах децентраліації влади» за участю директора фінансового департаменту ОДА, депутатів обласної та міської рад, представників ЗМІ та громадськості, представники влади з ентузіазмом розповідали про надходження до місцевих бюджетів, про виконання платниками податків своїх обов’язків,  всього лише для того, щоб з тим же ентузіазмом довести до  слухачів про розкрадання бюджетних коштів, виділених для реалізації важливих для регіону програм – в умовах переходу до децентралізації.

Наводились факти конкретних розкрадань, про заведені карні справи, але на питання учасників доповісти про обставини, які сприяли злочинним діям та середовище, про висновки для прийняття заходів, виключаючих у подальшому скоєння розкрадань, відповідей не було – просто констатувались факти злодіянь.

Така реакція владних представників насторожує їх бездіяльністю за їх зверненням до учасників конференції, що вони будуть навчати, радити, консультуватись для плідної роботи за новими правилами – в умовах децентралізації.

Якщо вони делеговані облдержадміністрацією для надання відповідної інформації для підготовки до праці за новими Правилами – то є великий сумнів у їх здібностях.

Зміст і положення Європейської хартії місцевого самоврядування дає вичерпну інформацію і Правила вирішення усіх без винятку проблем і питань без звернення до центральних органів влади.

До цьго треба додати лише відповідальність конкретної особи за конкретну справу, за виконання своїх обов’язків кожною владною особою, що унеможливлює розкрадання державних коштів.

 

Активіст ГО «Майдан Січеслав-Дніпро» Третяк Анатолій.

Добавить комментарий