images5Звісно засуджуючи методи фізичного впливу та насилля, я все ж таки хочу поміркувати на тему того, що зараз відбуваються з деякими впливовими політиками та діячами, які вийшли з Майдану. І для того, щоб максимально об’єктивно розглянути це питання, спробую зазирнути у корінь проблеми.

Зараз хвилі критики накочуються на Володю Парасюка та інших його соратників за брутальні дії, що вони застосовують стосовно чиновників,які засіли в своїх кабінетах з часів Януковича і міцно тримаються за свої крісла та портфелі. Такі дії майданівців звісно заслуговують на осудження, та чи діючи по-іншому залишився б той же Парасюк тим, ким він став для українського суспільства. Патріоти, що зайшли у владні кабінети на хвилі Революції Гідності, не будучи політиками, з першого дня зіткнулися з проблемами, які дуже важко усвідомити звичайній людині. Наче б то і Яник зі світою переможені, і є нова влада, що прийшла завдяки Майдану, та система все одно сильна, як завжди, завдяки корумпованості чиновників на місцях. Якщо ми згадаємо перший рік після Майдану, то усвідомимо, те що на той час маргінальності в діях активістів майже не було – всі сумлінно чекали реформ, розслідувань, позитивних змін тощо(той же Парасюк час від часу ходив на різні політичні ток-шоу і ні з ким не бився).

І що ж наразі ми маємо сьогодні? Армія на утриманні волонтерів, а бюджетні гроші розкрадаються генералами, вирішальні прорахунки, яких коштували Україні сотні життів, за розстріл на Майдані ніхто не покараний, корупція в судовій та карній системі замайоріла новими обличчями. А ті хто не мовчить та вказує на існуючі недопрацювання владі та президенту оголошуються «агентами кремля» та маргіналами.

І ось два роки намагаючись знайти себе у політичному середовищі поміж Метрів та Майстрів з замилювання очей та побрехеньок, майданівці зрозуміли, що нічого не можують вдіяти. «Система» в котре тихенько взяла реванш   та повстала з-під попілу горілих шин й відроджується на очах патріотів. У грі, правила якої встановлють корумповані чиновники у таких, як сотник Парасюк щось змінити на краще в цій країні шансів небагато. І ось на другий рік після Революції, не маючи жодного засудженого чиновника, міліціонера, судді, прокурора, які призвели до смертей на Майдані та на Сході України система показово цинічно починає пожирати патріотів. Мосійчук, Корбан та інші звісно ж не святі, але суспільство вимагає від влади іншого!

Карайте вбивць!

На хвилі патріотизму продемонструйте своєму народу та всьому Світу свою принциповість в питаннях, що стосуються зрадників! Так от такі дії, що наче мулета (червона тканина для бика), призвели до того, що наразі відбувається в патріотичному середовищі. І ось вам і реакція справжніх Майданівців – народна люстрація за допомогою сміттєвих баків та стусанів – ідеальна картинка для Кісєльова і ко.

І все ж хочу закликати всіх думати, перед тим, як писати засуджуючі пости стосовно патріотів в різноманітних соціальних мережах. Вони, як і ми, звичайні люди, і ще не до кінця усвідомлюють свою публічність. Та все ж вірю, що у нас все вийде!

Майдан не завершено, боротьба триває! Бережи нас Господь і Слава Україні!!!

 

З повагою та надією на краще член правління ГО « Майдан Січеслав-Дніпро» Ігор Кабанюк.

Добавить комментарий