Сьогодні, 29 квітня, офіс  «Майдан Січеслав-Дніпро» відвідали студенти 3-го курсу історичного факультету Дніпропетровського національного університету ім.. Олеся Гончара Анастасія Кругова та її колеги, які є участниками проекту Інституту національної пам’яті  «Майдан: усна історія» і мали на меті проведення інтерв’ю з одним із членів правління нашої організації Веронікою Коміссар.

DSC_2578

В своєму інтерв’ю для проекту «Майдан : усна історія» Вероніка Коміссар, ділилась своїми спогадами про  участь в громадському житті Дніпропетровська до подій Майдану,та про свою роль в проведенні мирних зібрань в часи Революції Гідності, розмова була дуже хвилююча, цікава як для інтерв’юерів так і для самої Вероніки.

Студентів цікавили питання і самого ставлення Вероніки до подій Майдану, і так само,  цікаві факти Майдану, про які ніхто не зможе розказати краще, за безпосереднього учасника.

На питання Анастасії – що ж таке Майдан та його символ, Вероніка Коміссар відповіла відразу, не замислюючись навіть на секунду, – Майдан-це стан душі, а символ – це люди!  І можливо, хтось з  цим не погодиться, але на переконання відповідаючого – це та рушійна сила, яка здатна привести Україну до Європейського майбутнього.

Гості розповіли, що Інститут національної пам’яті  на даний момент реалізує проект, збирає інформацію, фотографії та інші речі, які були задіяні або створені впродовж 2013-2014 років, тому звертаємо вашу увагу, наші читачі, якщо у вас є хоч якісь матеріали з подій Майдану і ви бажаєте, щоб наші майбутні покоління знали правду про Революцію Гідності, просимо надати копії матеріалів до нашого офісу, а ми передамо все до Інституту національної пам’яті та ці живі свідчення  назавжди залишаться в історії нашої країни.

Слава Україні!

 

Прес-служба ГО «Майдан Січеслав-Дніпро»

Добавить комментарий