На запрошення адміністрації Дніпропетровського Університету ім. Альфреда Нобеля актив ГО «Майдан Січеслав-Дніпро» на чолі із лідером Віктором Романенко відвідали бібліотеку Дніпропетровського Університету ім. Альфреда Нобеля з метою виступу перед учнями середньої школи № 39 та студентами ВУЗу з нагоди другої річниці початку Євромайдану у нашому місті.

97c680272eac2dfde10e1dad26d063242470d42f5de6c8f91e80597a396b5396

Всі ми були дуже приємно здивовані запрошенню тому без вагань згодились прийняти участь у даному заході. Молодь чекала на активістів нашої організації та зустріла щирими та зацікавленими поглядами.

DSC_0261

 

Розповідаючи юній аудиторії про події дворічної давнини, в яких, як ми знаємо, Віктор Романенко і сам приймав найактивнішу участь, спікер зазначив, що перемога Майдану стала можливою насамперед завдяки активній позиції тих, хто відстоював під час Революції Гідності європейські цінності та принципи демократії. Розповіді безпосереднього учасника про звитяги героїв Небесної сотні та взагалом про трагічні події, що відбувалися на Майданах Дніпропетровська та Києва, дуже захопили юні серця і голови студентів та школярів.

 

Віктор Романенко, згадуючи видатних особистостей української історії, зазначив, що історію створює кожен із присутніх, що довели такі ж юнаки, героїчно захищаючи свою країну спочатку на Майдані, а зараз на сході нашої держави.

Після завершення виступу Віктора Романенка студенти підійшли до стенду з фотографіями учасників подій часів Майдану і почали активно дискутувати з приводу сказаного та побаченого. Тут же поруч зі стендом студенти розповіли активістам, що й самі приймають активну участь у різноманітних волонтерських програмах.

Дуже приємно усвідомлювати, що в Україні визріває насправді золоте покоління, яке щиро цікавиться історією своєї країни, та переймається її долею.

На сам кінець молодь попросила Віктора Романенка залишити їм фотографії з Майдану ще на декілька днів, щоб їх змогла побачити, найбільша кількість молодих українців.

Звісно ми погодились і з легким серцем потиснувши кожному руку пішли з Університету. На дворі йшов холодний дощ, але наші руки залишалися теплими  завдяки щирим та міцним рукостисканням юних українських патріотів.

Відео:

Бережи нас Господь і Слава Україні!!!

З повагою та надією на краще член правління ГО «Майдан Січеслав-Дніпро» Ігор Кабанюк.

Добавить комментарий