Нещодавно на прес-конференції лідер громадської організації «Майдан Січеслав-Дніпро» Віктор Романенко повідомив, що організація закликає громадських активістів до дотримання порядку під час сесійних засідань міської ради.

Як повідомив Віктор Романенко, Регламент Дніпропетровської міської ради 6-го скликання чітко визначає порядок присутності громадськості на сесії, а саме попереднє подання заяви про участь у засіданні.

Романенко заявив, що це надасть можливість попередити випадки некоректної поведінки присутніх, як це було 21 грудня 2015року, також він запевнив : «Це не утиск чиїхось прав, заяву можуть написати всі, прийти і виступити. Демократія — це не коли в сесійному залі звучать мати, демократія — це, насамперед, порядок».

Детальніше: «В сесійній залі має бути порядок» — Віктор Романенко

Виходячи з вищевикладеного громадська організація «Майдан Січеслав-Дніпро» звернулася до голови Дніпропетровської міської ради Бориса Філатова з пропозицією дотримуватися Регламенту Дніпропетровської міської ради та привести у відповідність порядок відвідування сесій Дніпропетровської міської ради.

DSC_1181

 

Також надаємо для ознайомлення текст Регламенту Дніпропетровської міської ради 6го скликання, який діє до прийняття нового регламенту депутатами Дніпропетровської міської ради 7го скликання.

 

положення регламент

Повний регламент можна подивитись  на сайті Дніпропетровської міської ради:

http://dniprorada.gov.ua/reglament-dnipropetrovskoi-miskoi-radi-vi-sklikannja

 

Член правління ГО «Майдан Січеслав-Дніпро» Вероніка Коміссар

 

Добавить комментарий