У Дніпрі не тільки знову закриють Новий міст, а й викупають у бюджетнім золоті чергового підрядника.

«У кого з нас міст не падав?» (к /ф «День виборів-2»)

Чому в минулому році у нас не довели до уму-розуму міст №1? Так тому що підрядники були не найкращими. Проте вони – недоторканні. Такі цяці, яких ніякою кримінальною справою не налякаєш, ніколи.

263854

Обіцянок було – завались. Особливо, звичайно, розпинався мер. Мовляв, вибачте, шановні земляки, потерпіть трошки, незабаром заживемо… Однак все це ми вже проходили, вам не здається? І тому напевно гряде черговий розпил декількох сотень мільйонів гривень. Наших з вами, народних. Саме така вартість страждань буде після чергового (та ми вже звикли!) закриття моста в липні-серпні 2018-го.

Уже зараз Борис Філатов повідомляє про тендер в середині червня. Тим часом є досить цікава думка, що знов розбирати руїну будуть після випускних вечорів, а сам конкурс нібито існує виключно для галочки. Фахівці кажуть, що робітники приватних компаній під виглядом комунальників «зайдуть» на міст уже з 1 червня.

Чи почуємо ми від градоначальника нарікання на брак кваліфікованої робочої сили? Чому ні? Адже завжди можна сказати, що кадри, які раніше вирішували все, тепер будують інші мости або трасу. Ну, або ж в Польщу поїхали, де платять більше.

У той же час Борис наш дорогий у всіх сенсах Альбертович вже лається в Фейсбуці щодо можливих розбіжностей. Тобто просто іншої думки. Тієї, яка відрізняється від його особистої – єдиної правильної. Пише Філатов, мовляв, був би він Путіним, так всіх ворогів би в шахти загнав. Це ж треба який демократ вдруге знайшовся на наші голови!

Але ми ще пам’ятаємо МАФіозну війну в місті, коли зносили і спалювали кіоски, на місці яких зводили нові і потім продавали їх колишнім власникам. В цілому вторинна перепродаж об’єктів нерухомості – це взагалі виключно дніпровське ноу-хау, яке ще, дякувати Богові, не перейняли в інших містах. Хоча…

Словом, в рамках, треба розуміти, «730 днів до сталого розвитку» знову нас чекають багатоповерхові вибачення від навченого в Оксфорді градоначальника і моторошні незручності для автомобілістів (читай: знущання для більшості городян). І чи зрозуміє громада, куди і наскільки прозоро витратять її гроші? Не думаю. Бо досить вже хитро витрачаються бюджетні кошти.

Тільки ж не одним таксистам соромно за місто, коли клієнтів доводиться розвозити по вбитих дорогах і кварталах а ля гетто. Це вже не кажучи про тротуари. Всім нам, городянам, соромно і прикро за те, що робота нібито кипить, влада вся напружена як дріт на електричному стовпі, а народу все гірше і гірше. І – ніякого задоволення, розумієте?

Що до чергового поста БФ в ФБ, так там на першому місці навіть не міст, а якісь бразильські боти. Ось, мабуть, хто наші найголовніші вороги. Правда ж, пан мер?

Окей, ми закриємо очі на те, що ви використовуєте далеко не найкращій для мера європейського міста і нібито культурної столиці лексикон в ваших висновках в соцмережах. Але може-таки нарешті хоча б на українську мову варто перейти? Хоча б для того, щоб обличчя патріота зберегти, якщо вже більше року звичайний міст не можете здати в експлуатацію.

DSC_0198Нічого особистого,

Тільки місто.

Голова правління ГО «Майдан Січеслав-Дніпро» Віктор Романенко