Сьогодні, 19 вересня 2017 р., на виконання доручення голови Громадської ради при Міністерстві внутрішніх справ України Володимира Мартиненка, в м. Дніпро відбулись громадські обговорення проекту «Стратегії розвитку системи Міністерства внутрішніх справ України  до 2020 року», організатором та модератором заходу виступила Вероніка Коміссар  , член правління Громадської організації «Майдан Січеслав-Дніпро».

 

 

Всього в обговоренні стратегічно важливого для держави документу взяли участь представники 22 громадських організацій Дніпропетровщини, серед яких організації екологічного спрямування, суспільно-політичні організації, організації ветеранів АТО та громадські формування з охорони громадського порядку, до заходу долучились представники з міст Дніпропетровської області, таких як Дніпро, Марганець, Кривий Ріг та Павлоград.

 

 

Основними тезами обговорення стали такі напрямки, як боротьба та протидія корупції, при тому, як в середині органів внутрішніх справ, так і серед  населення, також учасники обговорення зазначили, що на сьогоднішній день дуже гостро постає питання соціального захисту працівників органів, що координуються Міністерство внутрішніх справ та необхідності активізації громадянського суспільства з метою посилення участі представників громадськості у реформуванні структури МВС. Всього було зафіксовано 14 пропозицій, які в обов’язковому порядку будуть доведені до відома керівництва Громадської ради при Міністерстві внутрішніх справ України.

 

 

Команда Громадської організації «Майдан Січеслав-Дніпро» щиро дякує всім своїм колегам, які взяли участь у обговоренні за конструктивні пропозиції, взаємоповагу та відданість своїй справі. Варто зауважити, що під час даного заходу громадськість Дніпропетровщини продемонструвала справжню здатність до взаємодії та співпраці в питаннях державотворення в Україні!

Лише спільними зусиллями ми досягнемо результату!

 

Прес-служба ГО «Майдан Січеслав-Дніпро»

Добавить комментарий