На площі біля ДніпроОДА пройшов флешмоб до Дня Конституції України. Понад сотню учасників взяли в руки жовто-блакитні картки, які разом склали обкладинку Основного Закону країни. Подібний захід не проводився ще в жодному регіоні.

_1_149864877526911-3AEE

Флеш-моб ініціювала громадськість Дніпропетровщини, а Дніпропетровська облдержадміністрація підтримала ідею та сприяла її втілення в життя.

oaoo5953865b1f7aa
056.ua

Як повідомили організатори флешмобу подібної акції раніше в Україні не проходило.

Снимок

«Сьогодні в Україні велике свято – День Конституції. 21 рік тому Парламент затвердив документ, який став фундаментом у розбудові нашої держави. Визначну дату відзначаємо флешмобом, учасники якого – громадськість, спортсмени, АТОвці та просто усі небайдужі», – сказав заступник голови ДніпроОДА Каміль Примаков.

Снисммок

«Для флешмобу шукали нову ідею, якої ще ніколи не було. Так з’явилася Конституція України розміром чотири на шість метрів. Викласти її допомогли понад сотню учасників, які тримали над головою жовто-блакитні картки», – розповіла член правління ГО «Майдан-Січеслав-Дніпро» Вероніка Коміссар.

Сниіваммок

Учасники флешмобу вбралися по-святковому.

Снифісмок

Багато людей у вишиванках.

Сіснимок

Серед них – і дніпрянин Роман Мудрак. Чоловік розповідає: «Такий флешмоб – це можливість ще раз нагадати всім, що сьогодні державне свято, що Конституція України – це найвищий юридичний документ».

Сниявапргмок

За яскравим дійством спостерігали з три сотні людей.

_1_149864877528551-2BCC

 

Прес-служба ГО «Майдан Січеслав-Дніпро»

За матеріалами:adm.dp.gov.ua

Добавить комментарий