31 серпня 2015 року відбулась прес-конференція у медіа -агенстві Днепр Пост за участі:

— Члена правління ГО «Майдан Січеслав-Дніпро» Романа Луценко

-Активіста ГО «Майдан Січеслав-Дніпро» Ігоря Кабанюка,

темою для обговорення стало стан підготовки Дніпропетровської області до опалювального сезону, який офіційно «стартує» з 15 жовтня.

 

Член правління ГО «Майдан Січеслав-Дніпро» Роман Луценко доповів про висновки комісії при обласній державній адміністрації, яка на минулому тижні проводила перевірку підготовки до опалювального сезону у Криничанському районі Дніпропетровської області.

Деталі у відео:

Активіст організації Ігор Кабанюк проінформував присутніх, що у місті Дніпропетровську є місця, які зовсім не придатні до життя через бездіяльність Жилсервісу №5, але люди вимушені жити в тих жахливих умовах, при цьому сплачуючи близько 500-600 гривень за комунальні платежі щомісячно (!). Це мікрорайон Баржом, що знаходиться на території АНД району у м. Дніпропетровську.

Деталі у відео:

Також активісти звернули увагу на загальний стан підготовки міста до опалювального сезону та надали свої рекомендації, щодо покращення ситуації та пропозиції, щодо підвищення енергоефективності.

Деталі у відео:

 

 

ГО «Майдан Січеслав-Дніпро» тримає дане питання на контролі та буде й надалі перевіряти підготовку області до опалювального сезону, звіти будуть оприлюднені на сайті, слідкуйте за новинами!

 

Прес-служба ГО «Майдан Січеслав-Дніпро»

Добавить комментарий