Screenshot_49.png_resized_1В одному зі своїх останніх виступів Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк закликав громадян до сплати новостворених Урядом податків, бо це є наповненням бюджету України з якого фінансується уся життєдіяльність країни в цілому, з його слів – це і пенсії, і заробітні плати, і соціальні виплати.

Особисто я згодна, що сплата податків є суттєвим наповненням бюджету, але хочеться згадати слова колеги пана Яценюка Прем’єр-міністра Великої Британії Маргарет Тетчер : «Не буває ніяких «державних» грошей, бувають лише гроші платників податків», але навряд чи Арсеній Петрович  з цим погодиться та сьогодні не про це…Сьогодні я хочу запропонувати нашим правоохоронним органам сумлінно виконувати свої обов’язки і тим самим отримати додаткові кошти для нашого багатостраждального бюджету.

Справа в тому, що активісти ГО «Майдан Січеслав-Дніпро» протягом останнього тижня збирали інформацію, щодо порушення законодавства власниками транспортних засобів,  а саме порушення правил зупинки і стоянки, що визначено у статті 15 Правил Дорожнього Руху, та карається відповідно до ст.ст. 122; 152;153 Кодексу України про Адміністративні Правопорушення.

Cкажу відразу, що це було зовсім не складно, просто пройшовшись по центру міста, стає зрозумілим, що додержанням законів, то не про наших водіїв…

Пропоную Вашій увазі реальні приклади наповнення бюджету за рахунок стягнення штрафів з порушників( водіїв транспортних засобів) правил зупинки і стоянки:

 

1. Стоянка на зеленій зоні.

Відповідно до Правил Дорожнього Руху, стаття 15.10 Стоянка забороняється: є) на газонах.

Відповідно до Статті 153 КУпАП —  Знищення або пошкодження зелених насаджень або інших об’єктів озеленення населених пунктів,  тягнуть за собою накладення штрафу на громадян від десяти до тридцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб або фізичних осіб — підприємців — від тридцяти до п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

На сьогоднішній день неоподаткований мінімум доходів громадян становить 17 гр., отже штраф за паркування на газоні становить від 170 до 510 гривень, беремо середину – 340 гривень,

Рахуємо на прикладах:

Деякі машини повторюються, але ці фото зроблені в різні дні, отже констатуємо, що власники даних транспортних засобів порушують ПДР систематично!

Отже, ми маємо  8 автівок Х 340 гривень ( середній штраф) = 2 720 гривень недоотриманих коштів в бюджеті.

2. Паркування під знаками Зупинка та Стоянка заборонені.

Відповідно до Правил дорожнього руху ст. 15.10. Стоянка забороняється: а) у місцях де заборонена зупинка.

Ст.33.3  ПДР чітко визначає знаки, які забороняють зупинку та стоянку на певному місці.

Заборонні знаки:

3,21 3.21 «В’їзд заборонено»

3,34 3.34 «Зупинку заборонено»

3,35 3.35 «Стоянку заборонено»

Відповідно до  ст. 122 КУпАП Перевищення встановлених обмежень швидкості руху, проїзд на заборонний сигнал регулювання дорожнього руху та порушення інших правил дорожнього руху, а саме порушення правил  зупинки та стоянки тягнуть за собою накладення штрафу в розмірі п’ятнадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або 50 штрафних балів.

Сума штрафу  складає  255 гривень,

Рахуємо на прикладах:

 

Отже, ми маємо 12 автівок Х 255 гривень ( штраф) = 3 060  гривень недоотриманих коштів в бюджеті.

 

3.Стоянка на пішохідному переході та  у не визначених правилами місцях.

Відповідно до Правил дорожнього руху ст. 15.9. Зупинка забороняється:г).на пішохідних переходах і ближче 10 м від них з обох боків. ст.15.10. Стоянка забороняється: б) на тротуарах.

Відповідно до  ст. 122 КУпАП Перевищення встановлених обмежень швидкості руху, проїзд на заборонний сигнал регулювання дорожнього руху та порушення інших правил дорожнього руху, а саме порушення правил  зупинки та стоянки тягнуть за собою накладення штрафу в розмірі п’ятнадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або 50 штрафних балів.

Сума штрафу  складає  255 гривень,

Рахуємо на прикладах:

 

Отже, ми маємо 12 автівок Х 255 гривень ( штраф) = 3 060  гривень недоотриманих коштів в бюджеті.

 

Підводимо підсумки:

Отже за два дні, в центрі міста Дніпропетровська, при якісній роботі правоохоронних органів, до бюджету держави може надійти 2 720 +3 060 + 3 060 = 8 840  гривень, отже за два дні до бюджету може надійти понад СІМ мінімальних заробітних плат ( нагадаю, станом на вересень 2015 року мінімальна заробітна плата становить 1218гривень), або ж  місячна заробітна плата майбутніх поліцейських Дніпропетровська.

Тому, Друзі, робимо висновки і передаємо матеріали правоохоронцям з метою наповнення державного бюджету та профілактики порушень Правил дорожнього руху водіями!

Далі буде, слідкуйте за новинами!

 

Член правління ГО «Майдан Січеслав-Дніпро» Вероніка Коміссар

 

Добавить комментарий