Дорогі Друзі!

DSC_1738
Шулик Іван Іванович

Ми  хочемо вам повідомити,  що зроблено черговий крок до реалізації  ініціативи громадської організації «Майдан Січеслав-Дніпро», щодо присвоєння великому борцю за Незалежність України Шулику Івану Івановичу звання «Почесний громадянин міста Дніпропетровська»,  так до нашої боротьби долучився народний депутат України Андрій Немировський. Про це повідомив прес-службу організації особисто Андрій Валентинович з посиланням на допис його помічника Олени Надтоки на своїй сторінці у мережі Фейсбук.

Як зрозуміло із допису пані Олени, народний депутат України Андрій Немировський, з нагоди 25ї річниці Незалежності України,  звернувся до Президента України Порошенко П.О. з проханням визнання справжнього борця та українського патріота Дніпропетровщини Шулика Івана Івановича учасником боротьби за Незалежність України у ХХ столітті, а  також народним депутатом було направлено звернення до міського голови м. Дніпропетровська Філатова Б.А. з метою присвоєння Івану Шулику звання «Почесний громадянин міста Дніпропетровська».

    На переконання Андрія Немировського завдяки таким людям, як Шулик Іван Іванович, Україна отримала свою Незалежність! Ця видатна людина заслуговує як ніхто інший носити звання почесного громадянина м. Дніпропетровська, адже вона вже увійшла до історії нашої країни.

Ми зі свого боку, дякуємо Андрію за  позицію та допомогу та звертаємось до усіх за підтримкою нашої ініціативи, бо як кажуть в народі: «Роби іншим добро — будеш сам без біди».

Детальніше про Івана Шулика можна прочитати у статті: Шулик Іван Іванович має стати Почесним громадянином міста Дніпропетровська!

Прес-служба ГО «Майдан Січеслав-Дніпро»

Добавить комментарий