З такими та подібними гаслами 1302181257дивляться на мешканців міста з білбордів чергові обіцяючи покращення…

Впевнені, шановні читачі нашого сайту, що ви чекаєте нашої публікації про відношення організації «Майдан Січеслав — Дніпро» до гасел з білбордів зробити вибір…!

Що ж, дійсно настав час робити вибір на майбутнє – кому довірити владу у нашому місті, коли бажаючих, які заявляють про себе як про єдиних кому можна довірити майно територіальної громади, майбутнє своїх дітей, віру у завтрашній день.

За суттю – вибори влади місцевого самоврядування – чергове виконання Конституційного обов’язку територіальної громади міста, але за складеними обставинами, коли нова влада, яка прийшла на хвилі Революції Гідності більше ніж за 1,5 роки не зробила й кроку для розбудови України як правової держави, виконання Законів гарантуючих право громадян на працю в виробничо — промисловій сфері з зарплатнею гідною європейської країни. Відродження економіки України з виробництвом конкурентно – спроможних товарів, коли у всіх сферах життєдіяльності панує занепад, зубожіння та свавілля, виборам придається принципове звучання – чи буде Україна відроджуватись, як європейська держава з її загально людяними цінностями.

Читайте також:

Виктор Романенко: «Децентрализация начинается с контроля общественности за эффективностью действий власти»

   Не треба мати багато глузду, щоб зрозуміти, що старі – нові кандидати з білбордів виконують і будуть виконувати, продовжувати діяльність, яка довела свою неспроможність занепадом країни, зубожінням населення, постійною напругою в суспільстві, що єдина альтернатива для відродження України – приведення до влади місцевого самоврядування фахівців , які залишились вірними послідовниками розбудови правової держави продовжують відстоювати цінності Революції Гідності, які своєю діяльністю і публікаціями – зверненнями до всіх мешканців міста підтверджують своє ставлення до того, що відбувається в країні та нашому за могутнім у економічно –промисловому та науково інтелектуальному потенціалі місті.

Таке наше впевнення ґрунтується на тому , що за ті 1,5 року панування власників білбордів мало чого зроблено для забезпечення Конституційної правової відповідальності владних структур за свою діяльність, фактично унеможливлюючи створення занепаду у життєдіяльності територіальної громади міста, мільярдних боргів за житлово-комунальні послуги – ефектного важелю впливу влади на громадян.

Читайте також:

Твій голос є вирішальним!

   Їх бажання –залишитись при владі і традиційно після виборів забути про обіцянки, продовжувати накопичувати на громадян віртуальні, не підтверджені фактами комунальні борги і гратись у благодійність. То ж настав час, шановні читачі та громадяни, які розділяють наші погляди, зробити вибір не між поганим та самим поганим, а свідомим вибором принципових фахівців – патріотів, співпрацею з активом громади і громадською відповідальністю за майбутнє міста і наших дітей .

 

Активіст ГО «Майдан Січеслав-Дніпро» Анатолій Третяк

Добавить комментарий