Наймістичніші місця України. Частина 1

В Україні є велика кількість місць, з якими пов’язані багато міфів та легенд. На цих територіях відбуваються речі, які складно пояснити, ці містичні явища викликають страх та приваблюють любителів таємничих місць. Дуже складно говорити, про те, що відбувається у цих місцевостях та і не можливо ігнорувати паранормальні явища. Може у майбутньому можна буде знайти відповіді на ці таємниці. То ж зараз можна ознайомитись з найбільш таємничими місцевостями в Україні, якщо ви вважаєте себе сміливим, саме тут можна відсвяткувати Хеллоуїн 2016!

  • Підгорецький замок, Львівщина

Селище Підгірці розташоване в Бродівському районі Львівської області. Саме тут присутній Підгородецький замок, що побудували між 1635 та 1640 роками, він є пам’ятка архітектури 16 століття. Історії про те, що у Підгородецькому живуть привиди ширяться досить довгий час. Проте підтвердити ці здогадки про паранормальні явища в замку вдалось лише зовсім недавно. Недавно в Підгородецькому замку проводили підготовчі роботи для реставрації та відновлення, тоді на території замку та парку провели фото сесії. Деякі фото містили силует людини. Саме с цього моменту замок став приваблювати велику кількість дослідників паранормальних явищ. Найбільш цікаві висновки вдалось отримати учасникам популярної передачі в Україні телепередачі «Битва екстрасенсів». Всі учасники шоу без сумніву були впевнені в тому, що в замку є привиди. Далі Підгородецький замок відвідали спеціалісти із США група «Мисливці за привидами». За допомогою сучасних методів дослідження, американські фахівці дійшли висновку, що привиди є у всіх частинах замку.

a18f79a1a8380004e7fbaf79b6f31672

  • Галявина Громовище, Житомирщина

Невелика місцевість біля селища Купище в Житомирській області, навколо неї ліс, десятки років ця місцевість є дуже популярною у науковців та дослідників паранормальних явищ. Цей об’єкт є непримітним та під час грози ніби магнітом притягує блискавки.Місцеві жителі намагаються обходити цю галявину – від удару блискавки в Громовиці померло більше 10 чоловік. Є свідки того, як вночі над галявиною з’являється дивне світло, далі в небі виникає промінь світла незрозумілого походження. Відвідувачі галявини відчувають негативний вплив від місцевості: погане самопочуття та погіршення настрою. В народі місця, де спостерігається велика кількість блискавок мають назву «гніздо блискавок». Науковці розповідають, що виникнення таких аномалій пов’язане з невеликим опором певних місцевостей землі. В давні часи в цих зонах проводились обряди, жертвоприношення, будувались капищі. З 1990 року в Громовищі побували археологи. Далі там було виявлено частини стародавньої споруди вона складалась з масивних блоків, також римські монети датовані 1-м тисячоліттям нашої ери. Хто побудував це капище поки що невідомо.

i

  • Кам’яна Могила під Мелітополем

Ця місцевість, яка має містичну славу є пам’яткою давньої культури світового значення. Розташовується на правому березі річки Молочна, біля селища Терпіння в Запорізької області. Цей таємничий пагорб був культурним місцем серед народностей, що мешкали на території південної України. В минулі часи тут був храм, в печерах знайдено велику кількість петрогліфів. Ці знахідки привернули дуже багато уваги до Кам’яної могили, присутні здогадки про те, що це знахідки найстарішої писемності в світі. Нацисти відносли це місце до найстарішого, яким володіють арії. Це місце випромінює імпульс частотою 5 Гц! Існування сильного енергетичного поля фіксують підтверджують електроприлади.

800x9696

Якщо ще не маєте планів на  святкування 31 жовтня і любити містичні місця вирушайте у подорож.

Член ГО «Майдан Січеслав-Дніпро» Желізняк Валерія

Добавить комментарий