Наймістичніші місця України. Частина 2

Підбірка цікавих містичних місць на території нашої країни, які всім нам відомі. Їх досліджують науковці та бояться деякі українці, в той час як інші масово відвідують.

Читайте також: Наймістичніші місця України. Частина 1

  • Лиса гора, Київ

В минулі часи  це місце для наших предків мало дуже велике духовне значення – тут проводились жертвоприношення для язичників та було капище. Пізніше в середині XIX ст. ця територія була куплена міською владою, а у 1872 році почалось будівництво Лисогірського форту, що мав бути складовою частиною фортифікаційної системи Київська фортеця. В кінці XIX ст. Лисогірський форт втратив свої фортифікаційні властивості та перетворився на в’язницю, де відбували страчували державних злочинців. Далі тут був і військовий завод, танкова база, ракетна частина і в кінці кінців природний парк. Проте пересічні мешканці столиці остерігаються походів до густого та темного лісу. Деякі кияни стверджують, що відчувають ніби за ними стежать і навіть відчувають це фізично. Ще в часи Лисогірського форту офіцери повинні були попереджати солдатів про те, що  вони можуть почути незрозумілі звуки. Науковці говорять, що вони неодноразово знаходили звіти німецьких солдат про те, що вони були свідками паранормальних явищ.

9177

 

  • Камінне село, Житомирщина

Камінне село знаходиться серед густих поліських лісів в західній частині Житомирської області. Геологічний об’єкт представлений значною кількістю кам’яних брил ,які розміщені в геометричному порядку і формують схему сільської вулиці. Каміння за своєю формою нагадує справжні будинки, одне із них навіть церкву. Дослідники ведуть дискусії щодо походження цих величезних брил, поруч відсутні гори та скелі. Одна з версій говорить, що ці об’єкти мають льодовикове походження. Далі брили довгий час деформував вітер. Питанням залишається як вони опинись в такому «порядку». Існує легенда, за якою в давні часи тут було село та одного разу в це село зайшов подорожній, він потребував їжі та води, проте ніхто з мешканців йому не допоміг. Тоді чоловік розгнівався та перетворив все на каміння. Цікавим фактом є те, що дерева в цій місцевості завжди тьмяне та в’яле, тут не зустріти яскравих кольорів. Є також камінь з відбитком «Божого сліду». Це місце завжди тепле протягом цілого року. Саме в цьому місці присутня сильна енергетика, тут можна зцілитись, загадати бажання.

14143

  • Домініканський собор, Львівщина

Будинок, де живе відомий львівський привид та національна пам’ятка архітектури, яку побудували в 1749 році. На даний час ця будівля знаходиться у власності греко-католицькій громади. Є свідчення охоронців, які працюють вночі, в нічний час тут відбуваються неймовірні речі, після побаченого вони одразу ж звільняються. У будівлі хороша акустика, яка дає можливість почути голоси хору привидів. Ці містичні служби тривають більше 2-3 годин. Більше того, у книгозбірнях з полиць падають книги, які стояли на полицях тісно та вночі чутно звуки друкуючої машини. Ці явища спостерігаються в останні десятиліття, як тільки відкрили підземелля храмового комплексу. Говорять, що саме з цього місця виходить учасник нічних подій – привид монаха-домініканця, якого іноді бачать вночі охоронці. Постать у білому плащі робить свої звичні життєві справи та не розуміє, що є привидом.

62892_original

  • Ставка Гітлера «Вервольф», Вінниччина

«Вервольф» є зменшеною копією главної ставки Гітлера «Вольфшанце» у Східній Пруссії. Зовні ставка виглядає, як звичайне місце, бо дуже вдало прихована від зайвих очей. Ця ставка має декілька поверхів, у центральній частині були будівлі Гестапо, телефонна станція, їдальня для вищого керівництва, басейн для плавання, 12 житлових будинків для вищого керівництва, приміщення для Гітлера та 2-а бункери. Будували ставку із 1941 року по 1942. Дуже складні будівельні роботи проводили 5 тисяч військовополонених, котрих потім стратили. За невідомих причин вибухнув у повітрі і літак німецьких інженерів, які будували ставку. Гітлер відвідав ставку в Україні три рази, між 1942 та 1943 роками. Дослідники говорять, що поява ставки «Вервольфа», що у перекладі з німецької означає «перевертень», самі на цій території має містичне пояснення. При виборі місця для побудови ставки, Гітлер керувався порадами магів, екстрасенсів, астрологів із Німеччини. Планувалось, що «Вервольф» мав стати сильним магічним центром, щоб об’єднати різні країни Європи та заволодіти всім світом. Про магічні властивості «Вервольфа» згадувала болгарська віщунка Ванга. Спеціалісти в дослідженні паранормальних явищ стверджують, що українська ставка Гітлера дуже небезпечне явище, там панує смертельна аура.

22038992

Гарних подорожей, цікавих місць та незабутніх відчуттів!!!

 

 

Член ГО «Майдан Січеслав-Дніпро» Желізняк Валерія

 

Добавить комментарий