indexЩоб довести свою правоту, інколи треба дати по нахабній пиці. Так, щоб в голові хоч щось переверталось. І деякі особливо розумні «письменники» дійсно цього заслуговують.

На днях лідер нашої громадської організації «Майдан Січеслав-Дніпро» Віктор Романенко був запрошений до Управління СБУ, членом Громадської ради при якому він є. Думав, розмова буде стосуватися вирішення нагальних питань щодо забезпечення державної безпеки, участі у цьому громадськості.

І це дійсно правда. Адже тільки сліпий не бачить нашої бурної діяльності проти будь-яких зазіхань на суверенітет України, сепаратистів і тих, хто молиться на Путіна з Януковичем, бажаючи реваншу для Партії Регіонів.

Яке ж було наше здивування, коли виявилося, що спецслужба запросила Віктора фактично на … допит! Однак, за словами нашого лідера, після доволі неприємної розмови з офіцерами стало зрозуміло, звідки вітер дме і хто замовник подібних зустрічей. Але почнемо з іншого.

На жаль, нашим «товаришам» з ГО «Євромайдан Дніпро», як довелося переконатися, цивілізований підхід не указ. Ні, вони ще не розучилися писати. Більш того – навіть нашвидкуруч накрапали безграмотно написаний пасквіль для СБУ, в якому примудрилися пов’язати ім’я Віктора Романенка з сином Кавказьких гір Красновим – нібито замовником акції, яку провели наші активісти біля 34 телеканалу. Що стосується решти…

Спочатку заява від ГО «Євромайдан Дніпро» напевно викликала регіт серед працівників української спецслужби (але вони повинні були реагувати). Це ж треба було додуматися написати про те, що лідер нашої громадської організації мало не разом з Медведчуком, імперським ФСБ і самим Найтемнішім. Хоча достатньо лише почитати статті на нашому сайті, щоб зрозуміти: того ж Краснова наші активісти люблять так, як собака дровиняку.

До речі, «любов» ця виражається цілком цивілізовано. Ми не «оппочкі», яких наче б то «метелять» направо і наліво. Винен? ​​Отримуй судовий позов! Такий самий як ГО «Майдан Січеслав-Дніпро» направила щодо дій Загіда, який явно перевищив свої повноваження. Згадуєте незаконну сходку в райраді Амур-Нижньодніпровського району?

Причому наші юристи і журналісти, на відміну від горе-заявників, пишуть документи грамотно. У нас немає таких перлів як «то б то» замість «тобто» або «що до» замість «щодо». Та й слово «гарант» (Конституції) ми не пишемо з великої літери.

Проте, прізвища Путіна і Медведчука у цьому пасквілі, підписаному не лідером, а заступником голови «Євромайдан Дніпро» Андрієм Котиховим, написані грамотно. Наводить на думки, так?

Але не вгамовуються панове Руденко і Кожушко. Ім’я Краснова явно їм спокою не дає. Серед громадськості пройшла інформація, що пару років тому Загід дав їм купу грошей на виконання деяких робіт. Хлоп’ята кошти взяли, а справу так і не зробили. Довелося Краснову їх покарати, відібравши якесь майно.

Ось тепер і шукають ці браві хлопці будь-які способи, щоб помститися Краснову. Правда, до чого тут ГО «Майдан Січеслав-Дніпро» залишається таємницею, яку знають лише «грамотні колдуни» Котихова.

Що стосується кримінальної справи, яку людина з російським прізвищем Котихов вимагає порушити СБУ, то, вважаю, в спецслужбі працюють по-справжньому грамотні й освічені люди. Дивись, дадуть колишнім дружкам Краснова урок української мови і розкажуть про основи юриспруденції, а також про те, як правильно проводити свої акції.

Ну і, користуючись нагодою, хочемо звернутися до спецслужби з проханням перевірити, що ж там не поділили з Красновим наші опоненти. Бо воно може так вийти, що дійсно на кримінальне провадження матеріалів вистачить.

До того ж досвідчені контррозвідники напевно вже звернули увагу, що заява від ГО «Євромайдан Дніпро» явно нагадує акцію щодо відведення очей. Саме так роблять ті, у кого насправді рильце в пушку. Саме так чинять ті, хто явно виконує чиєсь політичне (або все ж таки кримінальне?) замовлення.

Ну, а в СБУ не дурні служать. Вважаємо, розберуться.

 

Слава Україні!

 

Прес-служба ГО «Майдан Січеслав-Дніпро»

Добавить комментарий