1432301140_screenshot_49Мудрість на віки: «Борони мене, боже, від друзів, а з ворогами я і сам поквитаюся». І, схоже, ця істина зараз актуальна як ніколи. Але – трохи почекайте. Тобто почитайте.

На Дніпропетровщині невирішених проблем – за гланди. І кожен не сліпий і не глухий мешканець краю про це дуже добре знає.

Вважаю, зайвим буде сперечатися відносно того, що зрозуміти і частково пояснити місцеві та й загальнодержавні, м’яко кажучи, негаразди можна просто згадавши про криваву війну і зовнішнього ворога. Але, скажіть, шановні земляки, за якою шкалою розцінювати дії деяких наших рідних (та чого вже там!) депутатів, які не лише залишили країну, а ще й з-за бугра намагаються мутити воду та перешкоджати нашим прагненням та мріям, хоча в нас зараз і без таких «патріотів» геть не найдружелюбніше суспільство?.

Звичайно, в складні для країни і народу часи набагато важливіше написати ще одну статтю про купу проблем, назвати тих, хто винен (читай: жере бюджетні гроші, а працювати не хоче або не вміє), запропонувати свої варіанти виходу з кризової ситуації. Але, повірте, дивитися по ТБ, бачити і читати в Інтернеті перли депутата Дніпропетровської обласної ради Вікторії Шилової, але не відповісти їй адекватно – не можна. Не по-українські було б.

Наразі згадана мадам, за рецептом втікача-«проФФесора», фактично «прописалася» в Росії. Там вона майже щоденно відпрацьовує обличчям у рейтингових телепрограмах, не шкодуючи бруду для нового керівництва України. А ще розповсюджує «статті» в соцмережах і світиться на YouTube.

ibkjdf

А що таке? Вікторія ж – профі! Все-таки КНУКМ «імені юного орла» закінчила. На телебачення потрапила в 1993 році. Навіть півтора року (бо більше не дали) очолювала обласну Державну телерадіокомпанію. Втім, з Національної спілки журналістів України її вигнали геть – голосували за це одностайно. Але це ж – дрібниці.

Ні, за які кошти Вікторія майже щонеділі катається літаками до країні-агресора – питання друге. Хоча, якщо вірити цифрам та нулям в декларації Шилової про доходи, за рік вона заробила українських грошей хіба що на проїзд у московському метро.

 

Але які ж такі «факти» наша антигероїня поширює в РФ? Стоїте? Сідайте і вибачте, що не мовою оригіналки: вся влада в Україні, навіть опозиція (та ти шо!) – американські запроданці, Янукович – вічний президент, у зоні АТО практикують «чорну» трансплантологію і продають органи загиблих бійців за кордон, в ВСУ служать тільки нелюди й карателі (вони ж, розуміло, «кляті бандерівці»), впродовж війни на Донбасі загинули 50 тисяч осіб, країну врятує тільки федералізація … Продовжувати?

Сказати, що поки ще депутат облради Шилова має сепаратистські погляди? Так це для неї комплімент. Питання в тому, коли дівчинка з Новомосковська (ні, ну ви подивіться – і тут в неї щось москальське!) змінить риторику? Наприклад, так, як вона під час навчання «тріумфально» змінювала факультети в університеті (біологічний, педагогічний, іноземних мов, правознавства), а потім з такою ж легкістю – політичні партії (привіт «Громаді» Павла Лазаренка, а також куму Олександру Вілкулу та коханцю української землі Ляшку) і, вибачте за інтимну подробицю, чоловіків. Ну прямо одноразова запальничка, полум’я якої не можна утримувати більше тридцяти секунд: інакше – гаплик.

Але що або хто рухає нашою депутаткою? Хм, на подібне питання і Шерлок Холмс відразу б не відповів – дипломатія все ж таки. У той же час відповідь відома. І, можливо, вона небезпечна. Адже хто знає – раптом сам Найтемнішій, який може купити півсвіту, фінансує її зехери? А може, її кишені наповнює колишній спонсор та кумедний «голова парламенту Новоросії» Олег Царьов, дії та антидержавні рішення якого вона так спритно підтримує – наприклад, щодо бойкоту останніх виборів президента України?

 

До речі Царьов, який Шилову дратував тим, що підставив її кума Вілкула в 2013 році, може фінансувати і її «Праву соціалістичну партію» та рух «Антивойна».

Хто знає напевне – напишіть нам, будь ласочка.

Втім, не так вже й страшна Шилова, як вона себе малює, коли бризкає стружкою політичного мила в російських ЗМІ. Набагато страшніше – тільки не вважайте за загрозу – її повернення на історичну батьківщину.

Уявіть: приїде вона додому в дорогій вишиванці, купити яку, до речі, її виборці (цікаво, такі ще залишилися?) зараз дозволити не можуть… тому що є у нас такі депутати-зрадники, як Вікторія Віталіївна. Ну, вийде «месія» до правильно проінструктованого і, зрозуміло, «стихійно бунтівного» народу. Бог з ним, виступить навіть зі своїми маразматичними гаслами. І що? Та нічого. Розвіється такий мітинг разом зі своїми ідеями ніби туман над Дніпром.

 

Чи я не правий? Був би неправий, налякана химерами Вікторія країну б не залишила. Тому що у себе на Батьківщині справжній патріот нічого не боїться.

Патріот повинен боротися та захищати свої ідеали до останнього подиху – для блага рідного народу і країни. Так, як боровся кожен з Небесної Сотні. Так, як це щодня роблять наші солдати і офіцери, незважаючи на справжній безлад у військовому управлінні.

Але нашій Галі, ой, вибачте Вікторії, мабуть, цього не зрозуміти. Та, здається, й не треба їй «такого счастья». Її патріотизм іншій. Точніше — «ізм» в неї з іншим початком і сенсом слова.

Хтось сказав би їй: «Панночка, заміж вам треба, може загальмуєте».

На жаль, що стосується діагнозу Вікторії, то навіть за наявності чоловіка довелося б йому ще тривалий час виправляти натуру такої дами. Чимало представників сильної статі неодноразово намагалися це зробити – та дарма. Втім, може, все ж таки, «чорні» трансплантологи з Донбасу їй допоможуть і пересадять мозок. Вірніше – укомплектують їм буйну депутатську голівоньку.

 

І – на останок. Саме зараз на Донбасі воює добра и чесна людина – колишній перший чоловік Вікторії. Справжній журналіст і патріот  – дійсно захищає Україну. І на мою думку, він та його побратими аж ніяк не відчувають допомоги від руху Шилової з російською назвою «Антивойна».

Інша справа – міни та снаряди… 

Далі буде…

 

Починаючи рубріку про найбільше одіозних,а скоріше за все цікавих, в певному сенсі депутатів, і не тільки за декларацією, хотілося б звернутись до небайдужих громадян, щодо інфи по цій категорії мешканців нашої області.

 Надіслати матеріали можете в коментарях до цієї статті. Будемо щиро вдячні.

І головне, разом маємо подбати, щоб ці особи не потрапили до наступного депутатського складу Дніпропетровщини.

Хай щастить. Слава нації!

Добавить комментарий