37868283_1795836477165063_6558010968993955840_n

Черговий виїзд громадської комісії з перевірки роботи пунктів габаритно-вагового контролю, знову, продемонстурував не здатність управління Укртрансбезпеки в Дніпропетровській області виконувати свої прямі обов`язки. (Частина 1)

Минулого тижня з робочим візитом Дніпропетровщину відвідав в.о. голови Державної служби України з безпеки на транспорті В`ячеслав Дідківський, в результаті зустрічі пан Дідківський зазначив, що особисто займеться питанням наведення порядку в роботі обласного управління УТБ та передасть відповідні вказівки до керівника управління Олексія Степаненка.

Читайте також: «Скарга громадськості взята на контроль керівництвом ДСБТ.»

І ось, 25 липня, комісія змогла на власні очі побачити, як виглядає те саме наведення «порядку» на пункті ГВК, що розташований на а\д Н-04 Криничанський пост поліції, а саме:

Не дивлячись на чисельні усні та письмові скарги громадськості, щодо графіку роботи пересувного пункту ГВК робочий день у спеціалістів УТБ розпочався о 10:20, варто зазначити, що не дивлячись на приписи вимог до облаштування пересувного пункту габаритно-вагового контролю, на пункт прибуло працювати дві особи, як вони самі назвались – водій та оператор, останній, до речі, прибув на роботу з м. Кам`янське на особистому авто із запізненням на 1.5 години.

Далі цікавіше, член комісії Вероніка Коміссар поцікавилась у представників УТБ, а саме оператора Василевського Олега та водія Хорунжого Станіслава, чи повна на даний момент комплектація службового авто і чому форма одягу інспекторів не відповідає вимогам, на що інспектори зазначили, що вони не в курсі, що має бути в комплекті і виїжджають на роботу з тим, що їм дало керівництво.

Варто зазначити, що про посаду – начальник пункту ГВК, яка передбачена Наказом №255 Міністерства інфраструктури співробітникам Укртрансбезпеки зовсім не відомо, або ж просто ніхто не хоче брати на себе відповідальність за чисельні недоліки у роботі пункту.

Багато питань громадськості так і залишилось без відповідей. Проте близько 12ї години до компанії інспекторів УТБ долучився представник Національної поліції, який по компетентностям у сфері здійснення функцій з габаритно-вагового контролю не зміг перевершити інспекторів УТБ, а якщо прямо говорити – то взагалі не зміг нічого пояснити та у хамській манері відмовився спілкуватись із представниками громадськості.

Цей день дуже яскраво продемонстрував безпорадність Укртрансбезпеки та не бажання щось змінювати, але громадськість того так не залише і ми будемо надалі інформувати населення та розповідати про реальний стан речей в структурі, яка покликана берегти наші дороги.

Як це було. Відео: https://youtu.be/MlG9VKriFwE

Це тільки початок.

Далі буде.

Прес-служба ГО «Майдан Січеслав-Дніпро»