gorsovet-300x199На вулицях нашого міста стає прохолодно, але окрім , як передвиборними обіцянками мешканцям Дніпропетровська зігрітися, по суті, немає чим. До поки з білбордів сиплеться «манна небесна», влада міста звітує про стовідсоткову готовність Дніпропетровська до опалювального сезону. Але складається таке враження, що ця новина викликає іронічну посмішку не тільки у громадських активістів, що тримають під контролем та моніторять цю важливу тему, але і у тих хто звітує про готовність.

Активісти ГО «Майдан Січеслав-Дніпро» неодноразово піднімали тему готовності міста й області до опалювального сезону (далі в тексті-О.С.) в своїх статтях та на прес-конференціях.

Наразі ми маємо таку ситуацію, що жодної проблеми у підготовці до О.С., на яку звертали увагу міської влади активісти нашої організації, не було навіть помічено,не кажучи вже про усунення. Напевно забуваючи (або не розуміючи) про те що підготовка до О.С. – це комплексне явище, яке складається не тільки з готовності котелен виробляти тепло, а ще із готовності тепломереж до транспортування, й також готовності прийняти тепло кінцевим споживачем. І якщо по першому питанню ведеться хоч якась робота по збереженню працездатності обладнання, хоча цього звісно недостатньо, бо науково-технічний прогрес не стоїть на місці, і при бажанні й сучасному підході можливо вже зараз зробити комунальні платежі мешканців міста у декілька разів меньшими. А відносно готовності тепломереж та готовності приймати тепло кінцевим споживачем робота не ведеться взагалі. Так,наприклад, кричуща ситуація у мікрорайоні «Баржом» і стосовно підготовки до О.С., та й загалом стосовно гідних умов проживання (Читайте: Чи готова область до опалювального сезону?(Відео)) не викликала жодної реакції а ні у міській владі, а ні у кандидатів в депутати, що готуються ними бути( в більшості випадків- це тіж самі особи). Повторно проінспектувавши вул. Мольєра (Баржом), ми побачили,що ситуація в цьому районі навіть погіршилась. До усіх негараздів бідолашних мешканців мікрорайону додався ще прорив каналізації – з рештою від смороду ,що стоїть в будівлі гуртожитку наразі не сховатися і на вулиці. Морозів ще не було, а труби вже рвуться,що не заважає міськраді робити оптимістичні звіти. І начебто в період виборів кандидати в депутати мають бути зацікавленими в піарі на добрих справах, та це не стосується а ні «Баржому», а ні, взагалі, більш ретельного та глибокого підходу до теми ЖКГ у місті. І не зважаючи на те, що функцію інспектування стану готовності до О.С. та інших сфер життєдіяльності нашого міста фактично взяли на себе громадські активісти Дніпропетровщини, влада продовжує працювати у «сплячому» режимі.

Таке враження, що й більшість кандидатів в депутати до місцевих рад, що і зараз мають колосальний вплив на ситуацію у місті, та всі важелі для роботи щодо покращення умов існування наших мешканців (своїх виборців), у виборчих перегонах пішли шляхом найменшого спротиву. Знову перед виборами у нашому місті почали проростати дитячі майданчики, як гриби після дощу. Більшість з них ставиться за рахунок міського бюджету, що не заважає кандидатам приходити на їх відкриття та приписувати собі та піаритися на цьому. Так, звісно, майданчики — це добре, але чому саме перед виборами? Тобто, сприяючи та ініціюючи будівництво та ремонт різноманітних майданчиків, депутати роблять свою роботу. Що не заважає їм, маніпулюючи несвідомим виборцем, ставити це собі у заслуги.

Те саме стосується й благоустрою різноманітних міських набережних,проспектів тощо.Перед виборами все робиться з пафосом та заради піару. Це є можливим завдяки впевненості кандидатів в депутати, що переобираються, в тому, що люди не спитають їх: «Чому тільки зараз?» чи «А що ти робив більшість часу своєї каденції?», « Чому те, що робиться за бюджетні,тобто за наші, гроші ти приписуєш собі?».

Та чи відсутність дитячого майданчику є найбільшою проблемою нашої вулиці або району?

Судячи з того,що ми бачимо інспектуючи міську інфраструктуру – однозначне НІ!

Та все ж, друзі, обирати вам, так давайте оберемо таких людей, за яких нам не буде соромно перед нашими дітьми.

Бережи нас Господь і Слава Україні!

З повагою та надією на краще член правління ГО «Майдан Січеслав-Дніпро» Ігор Кабанюк.

Добавить комментарий