Коли йде червоний сніг, люди менш дивуються, тому що розуміють: екологія – геть погана. А коли антидержавницькі сили нахабно плюють на голови громадянам, це чомусь нікого вже не дивує.

Про зухвалі прояви сепаратистського характеру ми писали не так давно (Читайте також: Тіні з минулого вирішили створити на Дніпропетровщині ДНР-2?. )

Публікацію добре прийняли і підтримали читачі, справжні патріоти країни і нашого міста. Сподіваюсь, вона не пройшла непоміченою і у відповідних інстанціях, покликаних боротися з сепаратизмом, захищати державні інтереси і цілісність країни.

Втім – про все по порядку. Отже абсолютна більшість зібраних тоді Сергієм Шапраном людей, яким активісти ГО «Майдан Січеслав-Дніпро» довели незаконність і вкрай шкідливий вплив пропонованого «законопроекту», не підтримали свого «генія». І це цілком логічно – кому ж захочеться сидіти за гратами в ім’я ефемерних ідеалів?

Тим часом так звана «Громадська рада Дніпропетровщини» пана Шапрана не тільки не припинила свою діяльність, а навіть примудрилася відкрити у Дніпропетровську, місті-оплоті українського патріотизму (!), свій офіс. Іншими словами, ідея економічної автономії (читай: сепаратизму) продовжує жити. І, з урахуванням нинішньої кризи, невдоволення народу політикою Президента та Кабінету міністрів України, напевно у неї з’являться свої адепти.

Так-так, саме адепти. Тому що, схоже, створюється така собі секта «Віруючих у світле майбутнє для окремо взятої області». Своєрідна «ДНР-2». Чи увійдуть туди бійці зі спортклубу, який знаходиться під опікою Шапрана, поки невідомо. Але те, що зі спортсменів, які звикли беззаперечно слухати тренера, легко можна зробити тітушек — факт.

Дивлячись на таке положення і розуміючи, до чого це може привести рідний край та його мешканців, минулої середи активісти ГО «Майдан Січеслав-Дніпро» провели мітинг біля будівлі Дніпропетровської обласної ради (див. ФОТО), під час якого присутніх підтримали багато депутатів. Крім того, майданівці  у своєму зверненні до Євгена Удода дала йому зрозуміти, що сепаратизм у нас не пройде.
DSC_0987
Тепер будемо чекати реакції від правоохоронців.
Адже таке економічне марення вже почали поширювати в Запоріжжі, Харкові та Одесі. Водночас, в Запоріжжі, наприклад, у відкриту назвали Медведчука негідником і провели арешти адептів-«автономістів». І це не як у тому анекдоті, коли цар «про всяк випадок» відрубав голову підданому, а з абсолютно конкретними звинуваченнями на адресу новоявлених сепаратистів.

Так що ж ми, дніпряни, будемо сидіти склавши руки і чекати, поки до нас прийдуть нові тітушки і захочуть влаштувати свої порядки? А вони ж, до речі, можуть бути не простими відморозками з бітами в руках, а тренованими спортсменами, з якими не кожен досвідчений міліціонер впорається. Як вам така перспективка? Отож!

 

Голова ГО «Майдан Січеслав-Дніпро» Віктор Романенко

 

 

 

Добавить комментарий