Україна на даний час має значну кількість цікавих готелів, які мають оригінальний дизайн. Проведений час в цих апартаментах принесе враження, які буде складно забути, заразом це буде приємна пригода. До вашої уваги пропонується рейтинг  найбільш нетрадиційних готелів в Україні, на думку активу ГО «Майдан Січеслав-Дніпро».

vsviti.com.uaГотель «Історія», Поляниця

Опис готелю: будинок має 4 поверхи, концепція готелю описує історію України в річний історичний час. Колір фасаду темно-сірий, в темний час ліхтарі перетворюють готель на казковий палац. Кожен номер носить назву періодів історії України і має відповідний дизайн: Печера, Трипілля, Скіфія, Київська Русь, Кріпацтво, Княжий, Козацтво, УПА, Класика. Варто зазначити, що це мабуть самий незвичайний готель в країні.

Розташування та маршрут: Івано-Франківська область, с. Поляниця. До обласного центру можна дістатись автобусом, що прямує до Буковеля. Треба вийти на зупинці магазин «Лісовий». Якщо ви їдете машиною, то після вище вказаної зупинки треба проїхати 200 м до готельної парковки. Далі відстань до готелю подолати пішки.

Дизайнерський готель 11 Mirrors, Київ

vsviti.com.ua

Опис готелю: готель розташований в цетральній частині Києва, поруч із Володимирським собором і будівлею Національної опери. Концепція готелю передає поєднання стилю та вишуканості, стримані та нейтральні відтінки, це за задумами дизайнерів буде сприяти як роботі так і відпочинку. Всі номери мають інтернет, телевізори, міні-бар, сейф.

Розташування та маршрут: Київ, вул. Хмельницького, 34. Треба доїхати до станції метро «Театральна» або «Золоті ворота». Поруч з готелем собори, Майдан Незалежності. Залізничний вокзал за дві зупинки на метро.

 

Арт-готель «Баккара», Київvsviti.com.ua

Опис готелю: готель є власністю мережі ресторанів «Козирна карта». Його відрізняє від інших готелів розташування на воді – це плавучий готель. Це колишня баржа, з якої зробили готель, з вікна номерів можна милуватись видом на Дніпро, або на місцевий парк. Сам готель зовнішньо нагадує круїзний лайнер, дах має блакитний, а інші частини його різнокольорові. Дизайн номерів та коридорів виповнений в світлих тонах та вінтажному стилі. Прототипів, конкурентів цей готель не має серед українських готелів.

Розташування та маршрут: Київ, Венеціанський острів, 1. Найближча станція метро – «Лівобережна», поруч також Міжнародний виставковий центр.

Замок-готель «Радомисль», Радомишль

vsviti.com.ua

Опис готелю: готель власне є складовою частиною музейного комплексу «Радомисль». В номерах стриманий дизайн, який нагадує келії монахів і виконані і світлих тонах з акцентом на елементах цегляної кладки. В номерах дерев’яні та плетені меблі, що переносять відвідувачів у минулі століття.

Розташування та маршрут: Житомирська область, Радомишль, вул. Щорса, 15. До Києва 100 км, аеропорту «Бориспіль» — 140 км. Від залізничного вокзалу можна доїхати автобусом, але можна скористатись і таксі.

Готель «Тридев’яте царство», Скала Подільська

vsviti.com.ua

Опис готелю: фасад готелю виглядає ніби замок із казки, він збудований із каменю та дерева. Виглядає так, ніби тут проживають середньовічні лицарі, форма вікон є особливою і старовинною, також присутній паркан, який є важливим елементом дизайну.

Розташування та маршрут: Тернопільська область, Борщівський район, смт Скала Подільська, вул. Юрдига, 19. Розташований готель поруч із трасою Тернопіль – Кам’янець-Подільський. На відстані 30 км можна подивитись карстові печери, майже за 200 км курорт Буковель.

Екологічний готель «Friend House», Кіровське

vsviti.com.ua

Опис готелю: готель побудований за із спеціальних екологічних матеріалів. Перед початком будівництва було проведено спеціальне дослідження інформаційно-енергетичного поля. Саме це зробило готель таким, ніби він є частиною природи. Перелік матеріалів для будівництва – глина, черепашник, дерево, очерет. Вікна зроблені так, щоб в номерах був належний рівень освітлення. Номери виглядають як печери с отворами, через які потрапляє світло.

Розташування та маршрут: Дніпропетровська область, смт Кіровське, вул. Орільська. До Дніпра – 30 км.

 

Всі ми звикли подорожувати та милуватись  визначними міцями, а зараз вже можна запланувати подорож лише заради незвичного готелю. В світі ця тенденція вже давно отримала свою популярність, Україна не залишилась осторонь та на даний момент пропоную дуже гарний вибір готелів з незвичним дизайном куди саме поїхати — обирати саме вам.

І це ще не всі цікавинки нашої країни, далі буде)

 

Член ГО «Майдан Січеслав-Дніпро» Валерія Желізняк

фото: vsviti.com.ua

 

 

Добавить комментарий