18-55d33c42c253e-politvozrozhdenie_krupskogo__chinovnik_rasskazal_m.originalЖиття вони псувати вміють, і знищити їх неможливо?

Вперед, земляки! Погуляємо нашим містом, і я покажу, хто знову обіцяє нам світле майбутнє, посміхається нам з бігбордів і намагається заманити в петлю зомбування електорату.

На вашу думку, скільки коштує оренда одного рекламного стенду на тиждень? А печатка кольорових плакатів у друкарні? Виявляється, кошти, витрачені всього одним кандидатом у депутати на маніпулювання нашою свідомістю протягом трьох-чотирьох місяців ідентичні бюджету невеликого міста.

Іншими словами, грошей у нинішніх кандидатів – як грязі на лимані. Втім, не є таємницею, що незаможні люди в політику не йдуть – немає з чим. Питання лише в тому, що правити Україною знову виявляють бажання ті ж самі люди – з минулого. Ті, які так невдало робили це останні 24 роки.

Чим вони раніше займалися, зрозумієш, дивлячись на вбиту економіку, низький рівень життя, зруйновані дороги (та що там дороги, вони й тротуарів зробити для людей не можуть!), кинутих старих і нещасливе дитинство.

Але ж – ні! Вони, частіше прикриваючись новими фейсами, знову кричать нам про нове життя. Хоча їх «нове життя» — це старий бардак, корупція, кумівство і кримінал. Тому й кличуть вони до себе в команду аби кого, тому що ніхто з нормальних людей йти туди вже не хоче. Ось і доводиться старим-новим мало не на вулиці хапати за руки їх улюблений електорат, щоб хоча б кимось заповнити свої приймальні і штаби…

Читайте також: Дніпропетровці купилися на дешевому політичному шоу з ризиком для життя
Протягом кількох останніх років у ЗМІ та прокуратурі області мусують тему про незаконне присвоєння 96 комунальних об’єктів, що належать громаді міста. «Свиснули» їх за часів Партії регіонів, колишні члени якої тепер очолили так званий «Опозиційний блок» («ОБ»). Але ні тоді, ні зараз нікого за цю брудну справу не посадили. Навіть не судили.

Читайте також: Вілкул зібрався нагодувати народ автографами?
Хто зараз в «ОБ»? Та ті ж «нові» особи. Вони пишуть на бігбордах: «Стоп тарифам!». Померти – не встати, як казала героїня Лії Ахеджакової. Тільки ж тарифи ці безпосередньо залежать від енергетиків. А енергетичний комплекс майже весь під контролем колишніх регіоналів. Є питання?

DSC_2327
«Відродження» — красені на чолі з паном Анатолієм Крупським.

Що збираєтеся відроджувати? Мабуть, те, що самі багато років поспіль руйнували? Або спокійно дивилися, як руйнується. Наприклад, лікарня №1 на вул. Короленка нині нагадує руїни Дрездена після бомбардування союзниками, або геронтологічна стоматологія поруч з нею – там вже розтягли весь метал, який ще з радянських часів тримався.

2234

Відроджувати країну зібралися? Ту, яку ви самі і доконали? Абзац, як кажуть журналісти…

На жаль, багато старих тарганів з «новими обличчями», чиї портрети оброблені в програмі «Фотошоп», хочуть запустити в нашу і без того забиту проблемами голову. Пустимо їх знову? Наступимо на ті ж грабельки?

Ні, друзі, ми ні в якому разі не закликаємо голосувати за тих або інших кандидатів. Але всім нам, нарешті, треба зрозуміти: потрібні реально нові люди, з незаплямованою репутацією. Інакше прострочені цукерки куплять нас своєю кольоровою упаковкою… і легко продадуть за здорово живеш.

А хіба воно нам треба?

 

Голова ГО «Майдан Січеслав-Дніпро» Віктор Романенко

Добавить комментарий