8 квітня 2016 року за поданням громадської організації «Майдан Січеслав-Дніпро» голову організації Віктора Романенка було обрано до складу Громадської ради при Службі автомобільних доріг у Дніпропетровській області. 

Відповідно до інформації розміщеної на офіційному сайті Служби автомобільних доріг у Дніпропетровській області,  24.05.2016 року о 17.00 відбулося  засідання Громадської ради при Службі автомобільних доріг у Дніпропетровській області за адресою: вул. Воскресенська, 24, 4 поверх, кімн.403.

Resize of DSC_1017

Resize of DSC_1022

На засіданні були розглянуті такі питання:

1.Обрання Голови Громадської ради.

2.Обрання секретаря Громадської ради.

3.Бланк Громадської ради.

4.Регламент роботи Громадської ради.

5.План роботи Громадської ради.

Resize of DSC_1011

Головою Громадської ради одноголосно обрано Семенко Олега Борисовича.

Resize of DSC_1019

Заступником голови Громадської ради одноголосно обрано Ковтун Ірину Василівну.

Resize of DSC_1014

Секретарем  Громадської ради одноголосно обрано Свізінську Ганну Анатоліївну.

Resize of DSC_1010

 

Під час засідання Віктор Романенко довів до відома членів Громадської ради інформацію про результати проведення перевірок якості ремонту доріг у 2015 році та запропонував своє бачення роботи Громадської ради  у вивченні вказаного питання.

Актив ГО «Майдан Січеслав-Дніпро» вітає пана Романенка з обранням до Громадської ради та бажає йому втілити всі свої напрацювання з питання підвищення якості ремонту доріг у дійсність!

Прес-служба ГО «Майдан Січеслав-Дніпро» з посиланням на офіційний сайт Служби автомобільних доріг у Дніпропетровській області.

Добавить комментарий