17 серпня  у конференц-залі «Дніпро-Пост» відбувалась дуже дивна прес-конференція за участю вже трохи смердячих нафталіном, так званих громадських активістів-комуністів, Віктора Березки, ветерана агрегатного заводу Валерія Середняка та не зрозуміло яким чином    притягнутої до цих червоних діячів, студентки ДНУ Діани Дивнич(забігаючи наперед, скажемо, що дівчина активністю не відзначалася, і, мабуть, була затягнута в цю авантюру, щоб не так відчувалася уся банальність вже давно затертої до дир утопії комунізму) .  Тему їхнього прес-релізу затьмарило те, що зірвалося з вуст колишніх партійних діячів, які у вже підзабутому радянському стилі з самого початку прес-конференції  намагалися «відблити» різноманітних маніяків та покидьків радянської епохи.

Зі сльозами на очах Віктор Березка та Валерій Середняк намагалися довести присутнім у залі журналістам, що будьонівці то герої, і ледь не рятівники України. Для того, щоб зрозуміти хто ж такий Будьоний та його бандити, наведу декілька фактів з його військової злочинної діяльності. Армія Будьоного дуже активно «діяла» на території України і під час громадянської війни, і під час Другої Світової, часто залишаючи кривавий слід від своїх «подвигів». Так 1920 році будьонівці під час наступу на поляків у м. П’ятки влаштували небувалі грабежі та зґвалтування у єврейських поселеннях, про що свідчить «Сводка материалов Киевской комиссии  о погромах в г. Пятки в марте 1919-июне 1920 рр.» А вже в 1921 році під час нищівної поразки від армії Пілсудського, відступаючи «пси Будьоного» нищили та грабували все на своєму шляху на території України. За ці злочини 200 будьонівців показово були засуджені та розстріляні військами НКВС. Далі цікавіше – під час другої Світової війни у 1941 році за наказом Будьоного, як командувача Південно-західним напрямком, саперами 157 полку НКВС була підірвана Дніпро ГЕС у Запоріжжі! Ганебна тактика «випаленої землі» за годину знищила тисячі як ворожих, так і своїх солдат разом з мирними працівниками, а нижня промислова частина Запоріжжя була просто змита хвилею!! Ось кого вийшли захищати на прес-конференції так звані активісти. Думаю, якби Діана Дивнич частіше ходила на лекції з історії у ДНУ, а не слухала сумнівних пролетаріїв, то в неї була би змога ознайомитися з такими фактами  діяльності Будьоного, Петровського та інших катів, яких наразі прославляють її старші соратники.

14087404_937072566402089_456867310_o

Обурює те, що ці так звані «діячі» на прес-конференції з невимушеним виглядом знову намагаються перекручувати історію та видавати чорне за біле. Та наші проукраїнські активісти, що були присутніми на цьому заході не дозволили червоним глашатаям почуватися зручно. Декілька незручних питань і відповіді «експертів» Березки та Середняка попливли неначе та підірвана у 1941 році дамба. Після завершення прес-релізу, ще довго біля стін будівлі «34 каналу» обурені патріоти намагалися вставити на місце розум екс-комуністів, що заздалегідь було справою марною.

Досить вже жити минулим та прославляти червоних маніяків. В Україні народилася Нація, яка , я впевнений,більше не дозволить нікому ввести себе в оману!!!

Бережи Господь Дніпро і Слава Україні!!!

З повагою та впевненістю у майбутньому, член ГО «Майдан Січеслав-Дніпро» Ігор Кабанюк.

Добавить комментарий