1450086752_-onkwjvg6p0

У зв’язку з тим, що останнім часом почастішали випадки використання назви нашої організації та розміщення матеріалів, у вигляді статтей на сторінках блогів, особами, які не є офіційними представниками або членами громадської організації «Майдан Січеслав-Дніпро».

Повідомляємо, що єдиним офіційним інтеренет-ресурсом організації є сайт розміщений за адресою www.msdnipro.com

 

Всі будь-які інші ресурси/сторінки/статті, а також матеріали, які розповсюджуються під логотипом та назвою нашої організації є фейком та порушують ст.3 Конституції України, а саме: «Людина, її життя і здоров’я, честь і гідність, недоторканість і безпека визнаються в Україні найвищою соціальною цінністю», а також ст. 270 Цивільного Кодексу України та має санкції відповідно до ст. 280 ЦК України та ст. 296 Кримінального Кодексу України.

Повідомляємо, що неточне використання назви, символіки та інших атрибутів фірмового стилю громадської організації «Майдан Січеслав-Дніпро» вводить в оману громадськість, завдає шкоди діловій репутації і доброму імені організації, правлінню, членам організації та громадянам, які спільними зусиллями відстоюють право громадян України на життя у розвиненій та правовій державі.

Шановні читачі, закликаємо вас бути уважними та перевіряти розміщену в мережі Інтернет інформацію!

 

З повагою,

прес-служба ГО «Майдан Січеслав-Дніпро».

Добавить комментарий