Фото7248Чому опозиційних тушок з Дніпропетровська обламали криворізькі колеги і на кому шапка горить.

Відомо, що по закінченню виборів заманити на якусь партійну прес-конференцію багатьох журналістів можна тільки в тому випадку, якщо представники ЗМІ, як кажуть, ручні, підгодовані. У випадку ж з розколом в дніпропетровській фракції Опозиційного блока на зустріч з «героями» Великого Пострегіонального Розбрату, чуючи сенсацію, прийшли навіть ті «письменники», які настільки далекі від політики, наскільки нинішній Київ від Москви.

Правда, особливої ​​сенсації не вийшло. Прес-конференція в ІА «Міст Дніпро» перетворилася в тупе виправдовування колишніх «оппочек» щодо свого переходу до новоствореної  коаліції в міській раді.
Серед колишніх і Світлана Єпифанцева. Вона-то і виконувала соло на зустрічі з журналістами. Наприклад, божилася, що і після виключення вірна ідеалам «оппачек» у всьому світі і далі понесе над головою прапор колишніх «регіоналів».

— Ми в міськраді не політики (ось воно як! — Авт.), — клялася Єпифанцева, — основна наша місія – інтереси городян!

Тільки чомусь городяни цього ніколи не помічали, хоча «риги» і правили в Дніпропетровську багато років.

Втім, це – прелюдія. Головне, про що довелося дізнатися, це про нюанси призначення Світланки на посаду заступника мера. За словами однокласниці Бориса Філатова, після призначення її на посаду заступника міського голови подібну переможну акцію записав до свого активу Олександр Вілкул. А що – як просунутий топ-менеджер, він вміє тирити чужі досягнення.

Чужі, тому що, за словами Єпіфанцевої, саме Філатов запропонував їй цю посаду, поки дехто з ОБ  проводили з Погрєбовим і Ко кулуарний дерібан керівних посад в комунальних підприємствах.

В цілому, компліментів прихильникам нинішнього мера Світланка – на пару з Павлом Безуглим – не шкодувала, назвав їх більш коректними, ніж однопартійці. І грошей вона ніяких не отримувала. Навіть готова присягнутися на Біблії або Конституції України. Боже, пишу і ридаю. Свята жінка!

До речі, поправляючи німб над головою, вона поцікавилася, чи є у кого така інформація – щодо придбання тушок. Мовляв, до в’язниці готова, якщо доведете. І за кого вона нас тримає? Хіба ми – від її колишнього шефа по кличці «ПроФФесор»?

Так само Єпифанцева чесно зізналася, що під час виборів до міськради вони з Філатовим «вбивали один одного». Щодо вбивств – не знаю, не чув. Та й не коректно це якось між однокласниками. А ось щодо побитих людей відомо достовірно.

Візьмемо, наприклад, «опозиціонера» Олега Григорука, про побиття якого шістьма бандитами першим світу в соцмережах повідомив пан Філатов. Ну а тому про звірства розповіла сама Світлана. І нічого страшного, що сам Григорук пам’ятає про трьох хуліганів – поліція розбереться.

До речі, на прес-конференції постраждалий намагався виправдатися. Мовляв, про інших трьох повідомили свідки. Тим часом оперативність Філатова дійсно вражає. Особливо вона здивувала «оппо»-члена Сергія  Суханова. Той, навіть заявив, що, мовляв, Філатов повідомив про побиття Григорука ще до нападу на депутата.

До речі, той факт, що саме мер, а не партійні товариші Григорука, першим направив охорону і адвокатів в лікарню до потерпілого, так само викликає більше запитань, ніж відповідей. Як викликає, м’яко кажучи, і вельми категорична впевненість Єпіфанцевої в тому, що «ані «УКРОП», ані Борис Філатов не мають до нападу ніякого відношення». Свята, провидиця і Шерлок Холмс в одній особі – і хоч ти лусни.

Словом, цирк на дроті триває. Тепер вже колишні «оппочки» сказали, що Філатова не вважають рейдером, бо  кажуть, познайомилися з ним «поближе». Тому, напевне, у них і з’явилися інші герої. Вигнання з «Опозиційного блоку» 30 її членів «віддаленні гравці» назвали не інакше як рейдерським захопленням партії представниками з криворізькою пропискою.

Чи варто чекати тепер дніпропетровсько-криворізької бійні між колишніми однопартійцями та їх «арміями»? Поживемо – побачимо. Ну а поки, якщо вірити Безуглому з Єпіфанцевою, вони будуть скаржитися панам Бойко, Льовочкіну, Колесникову, а також – до мадам Королевської. Ті, напевно, напишуть кляузи самому Янику. Хто їх розбере?

Але до «легітимного» поки дійде, там вже і осінь прийде. Нам же, місту, треба жити зараз. І чи з’явиться це саме життя після призначеної на 29 лютого сесії міськради, не знає ніхто. Навіть Загід зі своїми акинами.

Правда, вже ходять чутки, що сесію зірвуть. Хто це зробить? Шукайте, кому вигідно…

 

P.S.:Нічого особистого, тільки місто.

З повагою, голова ГО «Майдан Січеслав-Дніпро»Віктор Романенко

 

 

 

Добавить комментарий