Сьогодні навіть в Мордорі паради на честь 1 травня вкрай мізерні і смішні. Інша справа – Україна і, зокрема, мегаполіс Дніпро, де місцеві червоні проміняли шашлики на хід по центральному проспекту.

Втім, не проміняли вони заміські поїздки і посиденьки біля гаражів своїх дворах. Просто в минулому році відсиділися з переляку, а в цьому вирішили взяти черговий реванш. Подумали, що пильність патріотів притихла. А «фигвам» ми вам збудуємо!

Комуністи (живі, виявляється), соціалісти (нічим не відрізняються від попередніх) і представники профспілок пройшлися маршем по пр. Яворницького.

31578133_1689083687840343_653255626549362688_n

Поки ж ми спостерігали цілком собі червонопрапорну картину. Так, символіки пріснопам’ятної Компартіі, дякувати Богові, не було, проте були гасла а ля «Слава КПСС». Спеціально дізнавався – в Ігренській психлікарні був робочий день і пацієнтів не випускали на побивку. Тобто це йшли ідентифіковані як нормальні провокатори.

Причому йшли демонстративно – під відеокамери невідомо чиїх журналістів. Але явно не працівників українських ЗМІ – наші за таке шоу вже не платять.

Разом з активістами ГО «Майдан Січеслав-Дніпро» ми запитували, мовляв, чому, коли в країні триває війна, окуповано Крим і лютує економічна криза, демонстранти продовжують дозволяти собі таку зухвалу (кримінальну!) поведінку. Може, їм крові замало?

31706569_1689083097840402_1056244750006353920_n

Знаєте, що нам відповідали? Приблизно так:

— Путин спас Крым! А на Донбассе порядок наводит.

Відео:

 

Ну, вони не зовсім вже ох … ох, які респонденти нам попалися…

Що стосується спілкування українською мовою, то поведінка першотравневців просто шокувала. Нас, а не СБУ і поліцію, які повинні були припиняти подібні антидержавні випади.

Судіть самі. Коли вам, українцю, в обличчя кажуть, що не будуть говорити «дураЦким языком, который я не пАнимаю», тут у будь-кого рука за берданкою потягнеться. Удвічі прикро, що відомі організатори ходи, які, як ми переконалися є переконані українофоби, а  українців називають «фашисты и нацисты», вели себе безапеляційно і, що найстрашніше – абсолютно безкарно. Більше того, вони вже дозволяють собі погрожувати патріотам фізичною расправою, а саме «С тобой будет тоже, что и с Мустафой Найемом, мы тебе это устроим».

31717007_1689084374506941_1677935519436111872_n
« не говорите со мной дураЦким языком, который я не пАнимаю»

Словом, з кожним роком ситуація з червоними тільки погіршується. У 2017 р., нагадаємо, 1 травня обійшлося без всяких там Борщєвських і забороненого в Дніпрі Союзу радянських офіцерів. Тепер же вони, ймовірно, отримали черговий карт-бланш від найтемнішого, який знову отримав трон на Росії. Граматика та орфографія? Так, чули.

До того ж вкрай незрозуміла позиція правоохоронців, на очах яких пропагують заборонену в країні партію і ображають українську мову.

Один з правоохоронців відповів нам:

— Так червоний колір не заборонений.

Так, він не заборонений, але червоні бантики часів леніна, на наш погляд, є свідомою провокацією від людей, зіпсувавших повітря  нафталіном.

Отже, напрошується висновок, що представникам правоохоронних органів необхідно приділити більше уваги навчанню, щодо реакції на такі провокативні дії нафталінщиків та боротьби з проявами українофобства на масових заходах в Дніпрі, бо ж попереду у нас ще 8 та 9 травня. Потрібно готуватись!

А от  «колорадку» таки помітили і затримали провокаторку з Союзу радянських офіцерів. Відносно Кошуренко Любові Єгорівни з георгіївською стрічкою склали протокол, тепер її чекає адміністративне стягнення.

31682262_1819008984817326_5145780775236403200_n

Втім, нехай цей факт буде сигналом патріотам і демократичним силам міста і країни в цілому. Так, брати, ворог просто зачаївся, але не зник. Ворог буквально сказав: «Все нормально, нічого не заборонили, нікого не покарають, виходьте на вулиці, товариші комуністи». І це відбувається напередодні свят 9 травня, зауважте. А в День Перемоги по старому стилю що вони можуть витворити?

Що ж, ми залишаємо за собою право звернутися до столичного керівництва спецслужби і поліції. І якщо небайдужі патріоти частково виконують прямі обов’язки правоохоронців, то хотілось би вірити, що ще не всі правоохоронці  поїхали на травневі шашлики зі своїм начальством та не чекають паперову ковбасу за 2 руб. 10 коп., бо сепари вас нагодують сповна…

Так нема питань – вони вас нагодують, якщо будете сидіти з відкритим ротом і мух ловити. І вилікують вас потім безкоштовно. Правда, жити ви потім будете недовго і погано. Як сто років тому.

Голова ГО «Майдан Січеслав-Дніпро» Віктор Романенко