Краща нагорода для борців за свободу і незалежність України – ненависть ворогів.

Покидьків, які малюють на стінах різні антинаціональні і антидержавні написи, нині розвелося – тьма. Це вже не кажучи про малоліток, карлякаючих свої незрозумілі знаки на будинках і парканах міста. Ну а нинішнє похолодання, зміна тиску і злива чергового разу спровокували загострення у негідників, які мріють про якнайшвидший прихід Путіна.

35283729_1862015560516668_5026208692442234880_nЯк доказ – кричущий випадок, який стався в ніч на 13 червня поточного року в одному з дворів по пр. П. Орлика, де мешкає лідер ГО «Майдан Січеслав-Дніпро» Віктор Романенко з родиною. Поки невстановлений негідник (а то, що його незабаром відшукають, не викликає сумнівів) підібрався до машини керівника організації і намалював на дверях авто абревіатуру «ДНР».

Відзначимо, що в останні роки нічого подібного з численними громадськими діячами Дніпра або їх майном не відбувалося. Та й якщо вже боротися – так давайте відкрито, чого вже там. Але реальний ворог боягузливий і скритний. Причому напевно побоявся б вийти один на один або навіть вступити в дискусію в ЗМІ, наприклад. Тому і діють вони нишком. Навіть в Інтернет зайти коліна і рученята тремтять у них.

Так кому ж активісти ГО «Майдан Січеслав-Дніпро» або особисто Віктор Романенко (а може, його машина?) наїхали на хворий гаман… вибачте, – мозоль? Останнім часом, чесно сказати, список досить розширився, бо корупціонерів і злодюг різних мастей у владі розвелося хоч греблю гати.

Скажімо, буквально днями пропісочили ми на нашому сайті робітничків «Укртрансбезпеки», які ціну не складуть своїм – державним! – послугам. Кісткою в горлі застрягли наші відеоматеріали і у поліції Новомосковська, в чиєму болоті не те що чорти, а ніби й сам диявол оселився.

А якщо згадати про тих, що беруть під час своїх акцій на щит дітей – маємо на увазі прихожан Української православної церкви Московського патріархату, – то, прости Господи, пазл складається якнайкраще. Там, як відомо, «добрих» людей завжди було багато.

35221946_1974646649273699_6587401125257805824_n

 

І тому, на жаль, не позаздриш дніпровській поліції, якій доведеться розслідувати вищеописаний інцидент. Хоча, по справедливості, варто було б втрутитися в розслідування і співробітникам СБУ, оскільки «ДНР», диверсанти і подібні до них «кадри» – це саме їх компетенція…
На щастя, під час роботи вибухотехніків, які прибули на місце події зі службовим собакою, бомб і детонаторів виявлено не було, а господарський пакет з речами, знайдений в багажнику, належав родині Романенко і, зрозуміло, ніякої небезпеки не ніс.

Ми ж, у свою чергу, відзначимо: те, що трапилося – найкраща нагорода для патріотів і демократів, які не бігають по високих кабінетах у пошуках подяк, орденів і медалей, а чесно роблять свою справу. Намагається помститися ворог. Внутрішній він чи зовнішній – таке діло. Але він прокинувся і підтвердив, що робота Віктора Романенко і його побратимів проводиться не дарма. Ну не можуть вони спати після наших акцій. Безсоння у них.

Але почекайте ще трішечки, дорогі ви наші корупціонери і злодії всіх мастей! Ви вважаєте, що ваша витівка нас зупинить? Перехреститеся! Та ніколи!

Більш того, ви самі змушуєте нас опублікувати деякі дані, в тому числі фото- і відеоматеріали, які ми поки що намагалися не афішувати, покладаючись на вашу розсудливість, на те, що ви, врешті-решт, почнете думати. Тепер же, вибачте, затягніть паски тугіше, а краще – збирайте валізи і валіть подалі від Дніпра, бо нормального життя ми вам тут і раніше не гарантували, а нині й поблажок не чекайте.

До речі, перед поїздкою (якщо, звичайно, вас випустять, а не заарештують на кордоні) ще раз перегляньте наші матеріали на сайті ГО «Майдан Січеслав-Дніпро». Згадайте, освіжіть в мізках, якщо вони ще залишилися, ваші протизаконні кроки. Адже в суді вас все одно змусять згадати про вашу діяльність. І тоді ви дружно будете розповідати, хто вам фарбу давав, хто адресу назвав і що просили написати. А писати вам доведеться багато – не на автівках, а на папері. Вибачте за формальність.

І ще один нюанс. Напередодні передвиборчої кампанії хотілося б, щоб політичні і громадські організації підключилися до роботи з пошуку негідників. Машину ми перефарбуємо без проблем, але не хотілося б, щоб у когось осад залишився від хвилі «рузього миру», яка розповсюдилася по нашому українському місту.

Прес-служба ГО «Майдан Січеслав-Дніпро».