Вже третій тиждень, як по всій Україні тривають заходи, щодо святкувань річниці початку Революції Гідності, Дня української писемності та мови тощо.

Наша організація активно приймає участь у таких заходах в рідному місті за допомогою проведення різноманітних патріотичних акцій та опитувань.

Мені пощастило бути одним з авторів та безпосереднім учасником декількох з багаточисельних заходів, влаштованих ГО « Майдан Січеслав-Дніпро», що надало мені унікальну можливість поспілкуватися з звичайними мешканцями нашого міста, та почути їхню думку з різних питань, що стосуються розвитку Дніпропетровська та України взагалі.

Так проводячи акції «Дніпро розмовляє українською!», «Дніпро – місто патріотів!» та «Що для вас патріотизм?», я познайомився з декількома десятками мешканців нашого міста і не тільки,що взяли участь у наших заходах. Ще й досі я доброю посмішкою згадую кожного, хто згодився висказати свою думку та хочу оптимістично заявити в — Україні нарешті народилась НАЦІЯ!!! Майже всі опитані, коли до них звертались українською, посміхалися так, як вміють посміхатися тільки наші співвітчизники.

З щирим бажанням і молодь, і люди похилого віку спілкувалися на різноманітні патріотичні теми, дякували, з задоволенням брали жовто – сині стрічки та маленькі українські прапорці в подарунок. Дуже легко на душі стає від того, що нарешті українці прокидаються та забирають саме до своїх рук нелегке питання вирішення власної долі та долі української держави. Молодь стає суто патріотичною з розумінням того, що не маючи чіткої власної національної свідомості не можливо побудувати успішне та вільне суспільство.

Ці три тижні були одними з найкращих у моєму житті, ще й тому, що наша національна збірна з футболу вперше в історії нарешті пройшла кваліфікаційний раунд, здолавши збірну Словенії та пробилася до фінальної частини чемпіонату Європи у Франції. Але насправді запам’яталась не гра, а палаючі очі футболістів, у формі збірної України, грандіозне виконання гімну українськими вболівальниками на Львів-арені, патріотичні святкування, що прокотилися Україною після фінального свистку у Маріборі.

simg.sputnik.ru

Дякую вам, українці за те, що не складаєте зброю та боритесь до кінця! Спасибі велике за те,що не дивлячись ні на які труднощі та провокації, залишаєтесь гарними людьми та лицарями. Ці слова адресовані, не тільки футболістам і вболівальникам, а й українським бійцям на Сході нашої країни, й матерям, що їх чекають, і тим хто посеред ночі поклав квіти під посольство Франції.

ДЯКУЮ!!! Я дуже пишаюсь тим, що є українцем. Ми дуже «круті», і доводимо це кожного важкого дня Нашої Історії.

Бережи нас Господь та Слава Україні!!!

З повагою та вірою в майбутнє член правління ГО «Майдан Січеслав-Дніпро» Ігор Кабанюк.

Добавить комментарий