Продовження справи: «В центре Павлограда, среди бела дня расстреляли моего мужа»… Письмо в организацию!!!

   16 липня 2015 року відбувся суд у справі «павлоградського стрільця» , який прямо в центрі  міста Павлограда вистрелив у людину і всіляко намагається ухилитись від відповідальності, активісти павлоградського осередку  ГО «Майдан Січеслав»  були присутніми на даному судовому засіданні та тримають даний процес на контролі.

Ми і надалі будемо висвітлювати даний процес, слідкуйте за новинами!

2dee5982cbdc2b7b7b3c545e34831370_XL

Приводимо вам матеріал з tv-news.dp.ua.

Свідки брешуть, експерти не об’єктивні, психіатри поставили неправильний діагноз, а слідчий експеримент був «пародією на екперимент».

Судовий процес у справі стрілянини у жовтні минулого року, по вул. Шевченка в Павлограді добігає кінця. Тоді гр. Ю. випустив 4 кулі у гр. О. через сварку їх жінок.

Сьогоднішній судовий процес проходив при посиленій охороні. На суді були присутні 10 міліціонерів. Як пояснив суд, такі посилені заходи прийняті у зв’язку із інцидентом на останньому судовому засіданні. Тоді при виході із залу суду між стороною потерпілих та обвинувачуваним виникла шарпанина, спровокована стороною обвинувачуваного.

На сьогодні всі свідки опитані, слідчі експерименти проведені, відповідні експерти зробили свої висновки. Останнє слово мав обвинувачуваний. Своєї вини у скоєному він не вбачає. Запевняє , що діяв виключно в межах необхідної оборони. Окрім того він заявив, що усі свідки зі сторони потерпілого казали неправду і подав клопотання про притягнення їх до кримінальної відповідальності.

Обвинувачуваний зробив також декілька сенсаційних заявпоранень у потерпілого було лише 2 (довідка із лікарні Мєчнікова свідчить, що поранень на тілі потерпілого було 4 (ред.)), психіатрична експертиза була не об’єктивною.

«Один із психіатрів відкритим текстом сказав, що їм була дана вказівка, який діагноз поставити», – сказав обвинувачуваний.

Нагадаємо, що психіатрична експертиза визнала, що обвинувачуваний у момент скоєння злочину не перебував у стані афекту і повністю контролював свої дії.

Підсудний також заявив, про те, що прокурор і журналісти пропонували по 4 тис грн людям, аби ті засвідчили про те, що він «роз’їжджав і стріляв у циган».

В останньому слові підсудний попросив суд винести йому виправдальний вирок.

Після таких заяв обвинувачуваного, суд пішов у дорадчу кімнату.

Чи судді візьмуть до уваги сказане підсудним, невідомо.

Свій вирок вони оприлюднять завтра.

 

Добавить комментарий