2299Політики досі не можуть поділити крісла, а народ, стиснувши зуби, намагається вижити.

Подивишся на рейтинги ще рік тому популярних партій і політиків і дивуєшся, на скільки пунктів вони знизилися, точніше – геть впали. Іншими словами, наші вершителі доль явно втратили підтримку, повагу і любов народу.

Та й звідки їм узятися, якщо реформи призводять лише до інфляції, зубожіння і відтоку світлих умів за кордон. М’ясо, звичайно, в магазинах ще є, але хто його може купити в часи, коли свині вийшли в люди, а барани отримали дипломи і правлять країною?..

Візьмемо, наприклад, «здорового» міністра Квіташвілі. Він, як відомо, сам написав заяву про відставку. Ще й поскаржився гордий кавказький орел на непереможну корупцію в системі міністерства охорони здоров’я. А навіщо тебе туди призначили керувати, «дарагой»? Щоб ти сльози лив і соплі свої підтирав?

Міністра екології та природних ресурсів Шевченко відправили у відставку – звичайно за «хорошу» роботу. Він образився на «грубіяна-прем’єра». Останній, за словами Шевченка, посилає в, вибачте, дупу маючого три вищі освіти міністра енергетики та вугільної промисловості Демчишина. Як мило! Це ж Кабмін – дзеркало культури.

Яресько нас заспокоює: дефолт народу не страшний. Та що ви кажете, леді Фінанси? Ви просто не чули дев’яності роки, тому вас в Україні не дуже-то й люблять. Точніше – тихо ненавидять, якщо, американська ви наша, вам це досі невідомо.

Загалом, гризуться наші політики, як павуки в банці. Не можуть разом плідно працювати, навести лад в країні, порадувати народ істинними, а не словесними реформами.

Які вже там рейтинги! Тут аби не повбивали один одного.

Нас же, пересічних громадян України, дійсно вбивають. Кожен день – і не тільки на війні, яка стала приводом для виправдання кризи. Слухаємо кожного окремо «вбивчі» промови. Кожен політик і чиновник правий. По одинці. Але разом вони чомусь каші зварити не можуть.

От і виходить, що павукам дістаються банки (в обох значеннях), а людям – сплетені павуками сітки кризи, з яких вирватися, здається, вже неможливо. І гучні демократичні відставки, нажаль, нічого в корені не вирішують.

Звичайно, реформи – справа для безталанних політиків і чиновників невдячна. Не дарма ж мудрі, а нині ще й багаті китайці, бажаючи ворогам зла, кажуть: «Щоб ти жив в часи великих змін!». Схоже, прокляття це опутало всю Україну, вибач мені, Боже.

Впродовж півтора року розчарування в реформах і доцільності проведення Революції Гідності досягло апогею. Як так? Адже ж є у нас розумні люди з унікальними проектами та пропозиціями в сфері економіки, застосування яких в інших країнах забезпечило  позитивний результат – і для народу, і для держави. Та тільки таких поки на гарматний постріл до Кабінету міністрів не підпускають.

Складається таке враження, що наші горе-лідери й виявляються найбільшими ворогами України і українців. І куди подівся їхній патріотизм, основа якого – благо для суспільства?

А ми знаємо куди. Наприклад, подейкують, наш гарант, якому, здається мені, замало активів у рідній країні та в російському Липецьку, нібито зібрався побудувати ще один завод – в Польщі. Тю, ви що, пане президент, зовсім з глузду з’їхали?

 

Втім, йдеться навіть не щодо питання про збагачення і без того не найбіднішого олігарха Петра Олексійовича. Головне в тому, що він, якщо інформація підтвердиться, буде вирішувати проблему безробіття не в Україні, а в іншій, нехай і дружній до нас державі.

І це в ті часи, коли офіційно отримати робоче місце в країні зараз вкрай складно – не тільки за фахом, а й в принципі. В ті часи, коли шахраї приймають на роботу людей на період забороненого законом випробувального терміну. Коли після «стажування» (читай: повноцінної роботи протягом місяця і більше), людей виштовхують на вулицю, незважаючи на гідне виконання своїх обов’язків.

Відставки в уряді … Вам шкода міністра, який втратив портфель? Ні. А знаєте, чому? Тому що ми впевнені: такі люди не пропадуть, капіталець та рахунок в банку вони мають.

Тільки що ж робити громадянам України, задавленим тарифами і придушенням інфляцією? Знову Майдан збирати? Ох, дочекаєтеся, панове політикани!

 

Голова ГО «Майдан Січеслав-Дніпро» Віктор Романенко

Добавить комментарий