andreevsergbig

Судова справа Андрєєва Сергія Володимировича

4.06.2015 року Красногвардійським районним судом міста Дніпропетровська поставлено крапку у справі за позовом матері загиблого «кіборга» члена ДУК ПС Андрєєва Сергія Володимировича (псевдо Каспер). Суддею Самсоновою В.В. визнано факти участі та загибелі Сергія під час оборони Донецького аеропорту та надано можливість родині загиблого героя отримати по праву належний їм статус та матеріальну компенсацію.

Інтереси матері загиблого героя в суді захищала громадська організація «Майдан Січеслав-Дніпро», а саме член правління Луценко Роман.

Головною вимогою в цій справі, була наявність акта судово – медичної експертизи в якому чітко вказується місце та обставини загибелі, а також причина смерті. Такі документи на руки родичам не видають, тому 12 лютого 2015 року в рамках судового засідання було заявлене клопотання про витребування доказів, І ці докази з`явилися що правда майже через чотири місяці, а саме 3 червня 2015 року. За цей період активістами організації було встановлено адресу та телефон Красноармійського СМЕ та встановлений зв’язок з експертом який робив розтин, встановлено зв’язок зі слідчим Великоновоселківського райвідділу міліції який вів справу Сергія, та встановлено зв’язок з обласним управлінням охорони здоров’я Донецької ОДА який зараз знаходиться у м. Маріуполі.

Хочеться спитати в чиновників, як звичайна людина може все це зробити та отримати такий потрібний для неї аркуш паперу не принижуючи свою гідність та не оббиваючи пороги закладів у якості «просителя милостей»?

Дуже боляче було дивитись як побратим Сергія, також «кіборг», який залишився на фронті, а зараз після поранення проходить лікування у лікарні ім. Мечникова (поранення обох ніг), на милицях давав покази. На запитання судді чи може він говорити голосніше бо йде запис, він зібравши всі свої можливості в кулак відповів що нажаль ні, було видно що ця розповідь дуже важко йому дається. Про стан матері у той момент я навіть не хочу згадувати.

Шановні друзі! Хочу сказати, в кожного з нас своя війна і свій фронт давайте будемо максимально віддаватися в нашій боротьбі і ми неодмінно переможемо!!! і систему також.

 

З повагою, член правління ГО «Майдан Січеслав-Дніпро» Луценко Роман

Добавить комментарий